19:52 23/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "הסתה"? מתכון לסתימת פיות

"הסתה"? מתכון לסתימת פיות

פאנליסט הפטריוטים קלמן ליבסקינד מפרק את הספין סביב "קמפיין ההסתה נגד צה"ל" בטור חדש וקובע: "רוב הציבור ממשיך לתמוך באזריה"

עימותים מחוץ לקריה

בטור חדש שפירסם היום (ב') ב"מעריב" תוקף קלמן ליבסקינד, פאנליסט הפטריוטים את הספין שנועד לפרק את התמיכה הציבורית בלוחם כפיר אלאור אזריה. לדבריו, "עושים לה דה לגיטימציה באמצעות מופע התקרבנות מפואר של צמרת צה"ל לדורותיה".

ליבסקינד כותב על ההפגנה שהתקיימה מחוץ לקריה בתל-אביב בזמן הכרעת הדין של אזריה. "היו עשרות בודדות של מפגינים שקראו קריאות מכוערות נגד גדי איזנקוט בשעת הקראת הכרעת הדין. היו גולשים שאיחלו מיני מחלות ופיגועים לשופטת. זהו".

פאנליסט הפטריוטים מודה כי המקרה "מכוער", אך מסייג: "אבל זה הכל. לא "מסע הסתה", לא "חסר תקדים" ולא נעליים".

ליבסקינד ממשיך ותוקף:"למה הומצא סיפור ההסתה המקושקש הזה, שלא היה ולא נברא? כדי לסתום פיות. כדי לפנות אל אותו רוב גדול בציבור הישראלי שמביע הזדהות עם אלאור אזריה, להבהיל אותו, ולהזהיר אותו: "תראה מי הטיפוסים שנמצאים איתך בקבוצה".

לדברי ליבסקינד, השיא הגיע עם תמונת חמשת הרמטכ"לים שפורסמה בעיתון "ידיעות אחרונות": "אתמול, בפתטיות שאין כדוגמתה, צילם "ידיעות אחרונות" חמישה רמטכ"לים שהתארגנו כדי להביע תמיכה ברמטכ"ל, כאילו 20 איש שצועקים נגדו מול הקריה מסכנים אותו או את צה"ל הגדול. זה המתכון הקבוע לסתימת פיו של כל מי שלא מתבטא בכיוון הנכון".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מחאה של תושבי עמונה מול בית ראש הממשלה בחודש מרץ. צילום: פלאש 90

תושבי יו"ש יפגינו נגד ראש הממשלה: "מאוכזבים"

נציגי משפחות שכולות וראשי רשויות מיהודה ושומרון הודיעו בעקבות נאומו של ראש הממשלה כי יקימו אוהל מחאה ויפתחו בשביתה שבת מול ביתו