הסכמים משפטיים מבצרים את האהבה והזוגיות שלכם

כאשר אנחנו שומעים על מקרים של גירושין טעונים אנחנו מתקשים עוד יותר להבין מדוע נשענים רק על המחוות הרגשיות מבלי לעגן אותן בהסכמים בעלי תוקף משפטי קביל. כמעט ברור לגמרי שאילו היו הסכם ממון או הסכם גירושין מראש אפשר היה למנוע את אי ההבנות ואת הבעיות המשפטיות והממוניות שנגררו אליהן בני המשפחה. מקרים אחרים שבהם זקוקים לשירות משפטי מיוחד הוא כאשר פונים אל נוטריון בתל אביב על מנת להסדיר את המסמכים המשפטיים שגם הם קשורים לא מעט לרכוש ולזכויות.

נוטריון בתל אביב מייפה את כוחכם לביצוע מהלכים

נוטריון הוא עורך דין שהוסמך בחוק להעניק שירותים מיוחדים שדורשים מיומנות וסמכות לזהות אנשים וחתימתו מקובלת על בית המשפט כמי שמאשר זהות ומקוריות של מסמכים ואנשים. נוטריון בתל אביב מאמת נתונים ועורך מסמכים משפטיים, וחתימה שלו נחשבת בבית המשפט לגושפנקה כי כל מסמך נחתם מרצון ולא בכפייה, למשל, או שהחוזה או שטר בעלות שהוגש לבחינה הם מקוריים וחתומים על ידי האנשים האמיתיים והם אינם זיוף. הסכם גירושין מסדיר פירוק חיים משותפים על כל היבטיהם

אף אחד אינו מתחתן במטרה להתגרש, זה ברור, אולם מכיוון שחיים משותפים מורכבים מכל כך הרבה היבטים ועלולים להשתבש, מומלץ מאוד לחשוב מראש על האפשרות שתצטרכו להפריד כוחות אחרי שנות חיים משותפים. במקרה הזה עדיף לנטרל מראש את המוקשים הרגשיים כמו משמורת על הילדים, נכסים משותפים ומזונות. יש כמובן עניינים משותפים וככל שיהיו יותר מהם, עורך הדין שלכם ישמח לעשות בהם סדר ולהכליל אותם בהסכם גירושין מכבד, מקיף ומונע עגמת נפש ועימותים קשים שיקרעו אתכם ובעיקר את הילדים. הסכם גירושין חייב להיות קביל בבית המשפט ולכן רק עורך דין שמיומן בזאת ובכל הסעיפים והדקויות של החוק יוכל לערוך הסכם כזה שיהיה קביל חוקית בלי חשש לעושק וניצול של אחד הצדדים.

הסכם ממון מעגן את האהבה שלכם במה שחשוב

בימינו אנחנו קוראים כתבות ורואים סוגים שונים של חיי שיתוף וניהול משק בית משותף, וכשהדברים מגיעים לכלל יישום מעשי לא תמיד ברור לאנשים כיצד להגדיר את עצמם, כאשר יש ביניהם מחלוקות. עם זאת, לבית המשפט ברורים לחלוטין הקריטריונים שמגדירים ניהול חיים משותפים כאלה ולכן כאשר אחד הצדדים מוכיח זאת הטיעונים של הצד השני אינם תקפים. זוהי הסיבה העיקרית שבגללה לא מומלץ להסתמך רק התנהלות שנחשבת מובנת מאליה אלא להגדיר אותה ולערוך אותה במסמך משפטי קביל, שיעגן את הזכויות של שני הצדדים מראש. הסכם ממון מקובל גם לזוגות שנישאים כדת וכדין וגם לכאלה שבחרו להסתפק בכך, וכל עוד הוא נעשה בהסכמה וללא כפייה והסעיפים שבו אינם מקפחים בית המשפט יקבל זאת ויפעיל את ההסכם בבוא היום, בעת פרידה או פטירה של אחד הצדדים לצורך חלוקת העיזבון.

פשיטת רגל אינה נעימה אבל אפשר לצאת ממנה

בעלי עסקים שאינם מצליחים לצאת ממשבר כלכלי או מבעיה עסקית שגרמה להם להכריז על פשיטת רגל מתייחסים לכך כאל סוף העולם, אולם יש הליכים שיכולים לחלץ אותם ממצב של פשיטת רגל בכל זאת. ההתנהלות הפיננסית והעסקית של פושט רגל נבחנים על ידי בית המשפט וההוצאה לפועל כדי להגיע להסדר חובות ולשיקום כלכלי, ויחד עם השיקום הנפשי שמלווה את ההליך אפשר לאורך זמן וצעד אחר צעד בקצב אטי לצאת מהמצב הזה ולחזור למסלול יצרני ורווחי. לשם כך נחוץ ליווי של עורך דין שמתמחה בכך ויכול לנהל את כל המגעים עם הרשויות ועם הנושים כדי להסדיר את מצבכם כפושטי רגל, כדוגמת משרד עו"ד גירושין הראל ושות'.
הראל אילן

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.