מה הסיפור עם החייל היורה מחברון? מה הסיפור האמיתי של התמיכה העצומה לה הוא זוכה מכל שדרות העם?
לא. לא "כהניסטים", לא "פרימיטיבים", לא אלימים, לא "מתבהמים" בוגי. כן אני מדבר אליך. הסיפור הוא "צוק איתן". הסיפור הוא "חומת מגן" ו"גשמי קיץ" ו"עופרת יצוקה" וכל המלחמות דמה האלה שעשיתם לא כדי לנצח אלא כדי להרויח זמן.
הסיפור הוא זריקות אבנים ובקת"בים על חיילינו כשגרה שיש לחיות איתה. הסיפור הוא קשירת ידי צה"ל לא אתמול בחברון אלא 20 שנה בכל הגזרות. הסיפור הוא זילות. זילות החיים של חיילי צה"ל שאתם – כן אתם בוגי, אתה וכל החברים שלך בצמרת צה"ל ואח"כ בצמרת הממשלה – זורקים למערכה כמו גרביים.

שורש כל רע. הסכם אוסלו.
שורש כל רע. הסכם אוסלו.

בוגי, אתה חוטף עכשיו לא על שבוע שעבר אלא על 20 שנה. אולי 30. על לוחמי המילואים שפואד שלח לג'נין ברגל בחומת מגן כי למה לא, אם יהרגו אותם נכניס דחפורים (כך היה).
על לוחמי מוצב 135 בכניסה לגוש קטיף שאסרתם עליהם לירות במחבלים שתצפתו עליהם מהבנין ליד בלי להתחבא אפילו, יומם וליל, עד שיום אחד המחבלים פוצצו את המוצב ממנהרה שחפרו תחתיו.
על חיילי חרוב ששלחתם לתוך קבר יוסף ב-96' בנגמ"ש עם מדפים פתוחים כי הרי יש הסכם שלום.
על מדחת יוסף ז"ל שנתתם לו לדמם למוות כי ג'יבריל רג'וב היה בממתינה ולא ענה לאהוד ברק. לא, לא שכחנו. לא אשכח בחיים. מופז היה רמטכל. איציק איתן אלוף פקמז. אדירי מחט שכם. לסגן הרמטכ"ל קראו יעלון ולמפקד האוגדה בני גנץ (מה אתם יודעים) ישבו בחפ"ק וצפו בלוחם צהל מדמם למוות.
אתה חוטף עכשיו, וממש לא מספיק לטעמי, על כל החיילים והאזרחים שנהרגו ונפצעו כי היססו לפני שירו בגלל "נהלי הפתיחה באש" הארורים. ועל כל הלוחמים שהעמדתם מושפלים כעבריינים מול שופט צבאי בגלל פעולות מבצעיות.
וכן, גם על הילד בנחל עוז שנהרג מפגיעת רקטה שהגיעה ממחרטה שאתה הזרמת לה חשמל, בתוך מסתור שנבנה מבטון שאתה נתת להם, בזמן "הפסקת אש" שאתה הכרזת עליה, אחרי שאתה והרמטכ"ל הדוגמן שלך אמרתם לתושבים שאפשר לחזור הביתה לקטוף כלניות.
מה חשבתם? שנשכח? שלא שמנו לב? שאנחנו מטומטמים רק כי אנחנו ממשיכים להתגייס ולעשות מילואים?
כן, התומכים הכי קולניים של החייל היורה הם כהניסטים. אולי גם הוא עצמו. אז מה? 82% מהעם תומכים בו לא כי הם כהנא, הם ממש לא, אלא כי הם חיים פה והולכים פה לשוק ולתחנת האוטובוס וגם לצבא ומתחיל להימאס להם מהמשחק ב"נדמה לי" שאתה וכל ממשלות ושרי ישראל משחקים על הגב שלהם. על הגב שלנו. תתעוררו כבר. אנחנו במלחמה. תודו בזה ותנהלו אותה כמו שמנהלים מלחמה או פנו לעזאזל את המקום למישהו שיעשה את זה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.