דף הבית > אקטואליה וחדשות > הנוצרים, ההורמונים והרגישות: מפלגת העבודה "בדרך לניצחון"

הנוצרים, ההורמונים והרגישות: מפלגת העבודה "בדרך לניצחון"

אבי גבאי מייחס שותפות בבעלות על הכותל לנוצרים, מרב מיכאלי טוענת שחופשת הלידה אחראית על ייצור הורמונים אימהיים וח"כ יואל חסון מזלזל במפונים מנתיב האבות. אמיר איבגי מסכם שבוע אחד בחיי מפלגת העבודה

אבי גבאי ומפגת העבודה השיקו את סיסמת הקמפיין: "הניצחון תלוי בנו", אך האם באמת מדובר בדרך לניצחון? במהלך נאום של גבאי טען בפני קהל נוצרים כי "הכותל שייך לכולנו באופן שווה".

אחרי שסיים להגדיר מחדש את גבולות היהדות, התפנה אבי גבאי באמצעות דובריו להודות שמפלגת העבודה היא שעומדת מאחוריי קמפיין האינטרנט נגד יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד. גבאי עצמו הכחיש רק מספר ימים את מימון הקמפיין נגד לפיד.

במקביל, חברת הכנסת מהמחנה הציוני הספיקה לטעון השבוע בכנסת כי בעניין חופשות לידה הוא שמייצר אצל נשים את הרצון לאימהות באופן ביולוגי. בסדרת ציוצים שניפקה הערב מיכאלי טענה כי חרדים בשכונת גאולה בירושלים עשו לינץ' בחייל – אלא שהתמונות שפרסמה מיכאלי תועדו באירוע מלפני שעה וחצי.

בתגובה לפניית ערוץ 20 בעניין אמרה מיכאלי: "חבל שערוץ 20 מתרכז בניסיונות השתקה במקום בהגנה על חיילי צה"ל".

ח"כ אחר מסיעת המחנה הציוני, היו"ר יואל חסון בחר לצייץ בזמן פינוי נתיב האבות: "היסטוריה מולנו, והסמוטריצ'ים עסוקים בנתיב האבות". איזה חוסר רגישות ורשעות צריך כדי לכתוב דברים כאלה בזמן שמשפחות מאבדות את בתיהן?

אבי גבאי, מרב מיכאלי ויואל חסון – שבוע אחד בחיי מפלגה ואיזה מזל שהם זוכרים שהניצחון תלוי בהם.

אולי יעניין אותך גם

מהיום: מאות אלפי יוצאי יחידות חי"ר יהיו זכאים לרישיון נשק

לפי המדיניות החדשה, יוצאי יחידות קרביות עם הסמכה של רובאי 07 ומעלה יהיו זכאים לבקש רישיון נשק. השר ארדן: "ככל שיהיו יותר אזרחים מיומנים שנושאים נשק - יגדל הסיכוי לסכל פיגועים"