דף הבית > אקטואליה וחדשות > הנאשמת בתקיפה באיכילוב סטרה לנהג מונית בוולפסון

הנאשמת בתקיפה באיכילוב סטרה לנהג מונית בוולפסון

אחרי שתקפה מאבטחים ושוטרים באיכילוב וסטרה לנהג מונית בוולפסון, אליה קדוש נעצרה ותובא להארכת מעצר בבימ"ש השלום בת"א. "החשודה תקפה את הנהג"

הצעירה הנאשמת בתקיפת מאבטחים באיכילוב לפני כשבועיים, תועדה כשסטרה לנהג מונית בבית החולים וולפסון והיא תובא הערב (ה') להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב, כך פורסם ב"ynet".

אליה קדוש, 19, תועדה תוקפת נהג מונית שהביא אותה לבית החולים וולפסון בחולון כשהיא סותרת לו לאחר ויכוח שפרץ ביניהם. "על פי החשד, ויכוח שהתגלע בין החשודה לבין הנהג הסתיים בתקיפת הנהג. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע", נמסר ממשטרת ישראל.

אליה קדוש ובן זוגה. מתוך פייסבוק
אליה קדוש ובן זוגה. מתוך פייסבוק

 

קדוש נעצרה, ומעורך דינה נמסר כי היא "מכחישה התנהגות אלימה מצידה". עורך הדין הוסיף כי "מדובר במי שנמצאת תחת השפעת תרופות ובמצב רגשי מורכב. נהג המונית הפעיל נגדה אלימות מילולית בוטה מול קהל רב של אנשים והשפיל אותה. תגובתה כלפיו, שבאה לידי ביטוי בדחיפת כתפו, לא מצדיקה התערבות משטרתית שכן מדובר בזוטי דברים".

לפני כשבועיים תועד עימות בין חמישה גברים שהגיעו מטעמה של קדוש, לבין המאבטחים בבית החולים איכילוב אחרי שסירבו לתת להם להיכנס. על פי האישום הצעירה בת ה-19 איימה ותקפה את השוטרים. "אם בעלי היה פה הוא היה מפרק אותם", אמרה למאבטח שמנע ממנה לתקוף את אנשי הצוות רפואי, להם אמרה "חכו מה יהיה לכם כשבעלי יגיע לפה".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם

אולי יעניין אותך גם

צה"ל על הפלת המטוס בסוריה: האחריות על משטר אסד

בתום תחקיר ראשוני שנערך בצה"ל בעקבות תקרית הפלת המטוס הרוסי הלילה בסוריה, מבהיר דובר צה"ל כי "כשנורה הנ"מ לעבר המטוס הרוסי, מטוסי חיל האוויר לא היו בשטח סוריה". ‬מטוסי קרב של צה"ל תקפו מתקן של הצבא הסורי ממנו עמדו להעביר מערכות לייצור נשק מדויק וקטלני עבור איראן וחיזבאללה בלבנון