המתפ”ש, האלוף כמיל אבו רוקון, במסר לתושבי . צילום: דובר צה”ל

 

“אנחנו מסכלים את הטרור, מחריבים את המנהרות והכסף יורד לטמיון. מי שבסוף מפסיד אלו אתם, תושבי עזה”, כך אמר היום (ה’) מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, לתושבי רצועת עזה.

במסר שהעביר רוקון בעמוד הפייסבוק בערבית אלמונסק לאחר השמדת מנהרת הטרור, אמר המתפ”ש כי “נתמודד עם כל אתגר – באוויר, בים וביבשה ונחסל כל איום. כפי שפיתחנו את כיפת ברזל מעל לאדמה, כך נמשיך לפתח טכנולוגיות להשמדת המנהרות מתחת לאדמה, ונגיב ביד ברזל גם על ירי רקטי”.

“צה”ל השמיד הבוקר התקפית נוספת של ארגון הטרור חמאס, עוד מנהרה שהפרה את הריבונות הישראלית. מדובר במנהרה ה-15 שהשמדנו מתחילת השנה. עכשיו ברור לכולם שמנהרות המוות מביאות את חמאס למבוי סתום”, הוסיף רוקון.

“תושבי עזה, הביטו בתמונה המלאה: למרות מצוקתכם, ארגון הטרור חמאס ממשיך להשקיע סכומי עתק בטרור, במקום לדאוג לכם ולפתח את התשתיות האזרחיות ברצועה. במקום להשתמש במלט, בברזל ובאגריגטים כדי לבנות בתי ספר, גני ילדים ובתי חולים, חמאס משתמש בחומרים האלה על-מנת לבנות את מנהרות המוות של הטרור”, ציין רוקון. “אני רוצה להדגיש בשנית – פנינו לא להסלמה, אבל אנחנו מוכנים לכל תרחיש ונעשה כל שיידרש כדי להגן על אזרחי מדינת ישראל”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.