משטרת ישראל הודיעה היום (ו') כי היא תפתח בחקירה בעקבות כרזות נאצה שהופצו ע"י פעילי '' הקיצוני סמוך לביתו של אלוף , ראש אגף כוח אדם בצה"ל.

כרזות הנאצה שהופצו. צילום: ללא קרדיט
כרזות הנאצה שהופצו. צילום: ללא קרדיט
בתוכן הכרזות נכתב: "ה' ינקום נקמתם של בני ובנות ישראל שנשמותיהם נשרפו בצבא השמד ע"י סוחר הנשמות ראש אכ"א. מוטי אלמוז, המוכר נשמתו בעבור בצע כסף, עד מתי תשרוף נשמות בני ובנות ישראל בכבשונות האושוויץ – צבא השמד. דע לך כי אית דין ואית דיין (יש דין ויש דיין). סופך יהיה מר כהיטלר וחבריו".

מהמשטרה נמסר: "במשטרת ישראל נפתחה חקירה בחשד להסתה כנגד ראש אכ"א בצה"ל וזאת לאחר שהבוקר פוזרו פשקווילים בגנותו וכנגד גיוס חרדים לצה"ל בישוב כפר תבור"

שר הביטחון אמר כי "ההסתה הקשה נגד ראש אכ"א וכלפי צה"ל, חייליו ומפקדיו – היא בלתי נסבלת ומהווה חציית כל קו אדום. אסור לנו להשלים עם תופעות מסוכנות שכאלו. אני קורא למשטרה ולפרקליטות למצות בנחרצות ובאופן מיידי את הדין עם העבריינים הללו. אני מעניק גיבוי מלא לאלוף אלמוז".

ממפגלת '' נמסר: "מחזק את ידי ראש אכ"א, האלוף מוטי אלמוז ומשפחתו, שמותקפים בידי קומץ של קיצונים מסיתים שאיבדו כל קשר לערכי היהדות. ההשוואה בין צה"ל למשרפות אושוויץ היא לא רק מטורפת, היא גם פלילית. מי שתוקף כך את אלופי המטכ״ל צריך להישלח לכלא".

תא"ל רונן מייזליס מקבל דרגה. צילום: דובר צה"ל.

במקביל, אתמול התרחש טקס הענקת דרגה לתא"ל רונן מייזליס שיחליף את אלוף מוטי אלמוז בתפקיד דובר צה"ל. שר הביטחון אביגדור ליברמן אמר במהלך הטקס כי תפקיד ההסברה והלחימה על דעת הקהל הוא לא פחות חשוב מהלחימה בשטח.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.