מתוך "לפני כולם", א'-ה' ב-21:00

בית המשפט הוציא היום צו איסור פרסום האוסר לפרסם כל מידע הנוגע למגעים לחתימת הסכם עד מדינה עם ארי הרו, ראש הסגל לשעבר של . בצו עצמו חושפת המשטרה את העבירות שבהן נחשד ראש הממשלה בתיק 1000 ובתיק 2000: , מרמה והפרת אמונים. רה"מ בתגובה: "לא היה כלום, כי אין כלום"

צו איסור הפרסום ניתן לאחר מספר פרסומים בכלי התקשורת על קשיים בחתימת הסכם עד המדינה עם הרו. שופטת בית משפט השלום במרכז עינת רון, הורתה על הוצאת הצו לאחר ש"שוכנעה שיש בפרסומים כדי לפגוע בהמשך החקירה".

מטעמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר בתגובה לגל הפרסומים האחרון כי ״אנו דוחים על הסף את הטענות המופרכות שמושמעות נגד ראש הממשלה. מסע הצייד להחלפת השלטון נמצא בעיצומו, אבל הוא נידון לכישלון, מסיבה פשוטה: לא יהיה כלום כי לא היה כלום״.

רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90
רה"מ בנימין נתניהו. צילום: פלאש 90

הרו, ששימש כאמור ראש לשכתו של נתניהו, נחשד בפרשייה אחרת ובמסגרת חקירתו נחשפה הקלטת הפגישות בין נתניהו למו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס, במה שזכה מאוחר יותר לכינוי "". כעת, כפי שפורסם בימים האחרונים, מתנהלים מגעים לחתימת הסכם עד מדינה עם הרו, אף שטרם ידוע איזה מידע בדיוק ימסור ואת מי יפליל. כך או כך, הרו צפוי למסור גם מידע הקשור בפרשיית הצוללות.

בתוך כך, הערב פורסם ב"חדשות 2" כי דמות נוספת ששמה עלה במסגרת חקירת פרשת הצוללות הוא דוד שרן, ראש לשכתו של נתניהו לשעבר ומי שהיה אמור להתמנות למזכיר הממשלה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.