14:51 18/12/2017
דף הבית > ספורט > המפגש המרגש בין ראמוס למשפחתו של לוחם מג"ב שנרצח

המפגש המרגש בין ראמוס למשפחתו של לוחם מג"ב שנרצח

כוכב ריאל מדריד ונבחרת ספרד ביקר את משפחתו של לוחם מג"ב שנרצח בפיגוע האיל סיתאווי ז"ל, שהעריץ את השחקן ואף קרא לבנו על שמו

סרחיו ראמוס עם בני משפחתו של האיל סיתאווי ז"ל. צילום: מדרידיסטה
סרחיו ראמוס עם בני משפחתו של האיל סיתאווי ז"ל. צילום: מדרידיסטה

במשחק של ספרד בטדי אתמול במסגרת מוקדמות המונדיאל, היה חשוב לספרדים לנצח בעיקר כדי להיות בראש בית בשלב הבתים במונדיאל. ההתנהלות של נבחרות כדורגל, במיוחד ברמות האלה, היא בלוח זמנים צפוף ואין אף סטייה ממנו. אבל קפטן הנבחרת הספרדית הוכיח שגם בלוח זמנים צפוף יש דברים חשובים ששווה להתעקש עליהם.

ראמוס שמע כי האיל סתאווי ז"ל, לוחם מג"ב שנרצח בפיגוע בהר הבית בחודש יולי האחרון, היה מעריץ גדול שלו ואוהד ריאל מדריד, ואף קרא לבנו על שמו של הבלם, והחליט להיפגש עם המשפחה. הקפטן ראמוס פגש את הבן ראמוס, ישב בבית המשפחה, הצטלם איתו ועם בני המשפחה והעניק לו חליפה של נבחרת ספרד. המשפחה העניקה לראמוס תמונות של סתאווי ז"ל, עם איחולים בספרדית: "ראמוס היקר שלנו, תודה מקרב לב שהסכמת להגשים את החלום של האיל זכרונו לברכה. אנחנו וראמוס הקטן מעריכים מאוד את המאמצים".

המשלחת הספרדית העבירה את הסיפור לאתר "מדרידיסטה" שהעניק כותרת למחווה של הקפטן.

"זהו סיפור מרגש על אדם מרגש עם לב ענק, שהגשים חלום עצום עבור המשפחה שאיבדה את היקר לה מכל – ובזכותו סגרה כעת מעגל", נכתב בעמוד הפייסבוק "מדרידיסטה" של אוהדי ריאל מדריד בישראל.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

בני בן זקן במסיבת העיתונאים לקראת מכבי ת"א. צילום: משה בוקר

בן זקן לפני מכבי: "יש הרבה אוהדים שתומכים"

מאמן בית"ר ירושלים התייחס במסיבת העיתונאים להכנות למשחק ולחוסר שביעות הרצון מצד הקהל ("הוא יכול להיות שמח"). ניצחון הערב יעלה את בית"ר למקום הראשון