8:22 17/03/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > התגייסות למען תושבי דרום ת"א: "המאבק של כולנו"

התגייסות למען תושבי דרום ת"א: "המאבק של כולנו"

סרטון חדש שהופץ ברשתות החברתיות מטעם "החזית לשחרור דרום תל-אביב", קורא לאנשי המחנה הלאומי לתרום לפרויקט גיוס ההמונים למען הוצאת המסתננים מישראל

פעילי המאבק למען הוצאת המסתננים מאפריקה מדרום תל אביב ממשיכים בפרויקט גיוס ההמונים לקידום המטרה – "מצילים את המדינה!", ופרסמו סרטון בו מופיעים מובילי דעה מהשורה הראשונה של המחנה הלאומי בקריאה לתמיכה בפעילות.

בסרטון מסבירים אמילי עמרוסי, ארז תדמור, שרון גל, רועי עידן, בני ציפר, שרה העצני, יערה זרד ומיכאל דבורין כי "המחנה הלאומי רדום, הולך להצביע ובזה חושב שסיימנו", וקוראים לציבור התורמים להיאבק על עתיד המדינה היהודית:"המאבק של תושבי דרום תל אביב בתופעה המסוכנת של הסתננות בלתי חוקית לישראל, הוא המאבק של כולנו"

"הסרטון הזה, שכל כולו חיבוק ואהבה, נעשה בהתנדבות ובתחושה עמוקה של מחויבות, כי החברים שלנו מבינים שהמאבק נגד הגירה בלתי חוקית, על כל סוגיה וגווניה, הוא מאבק על נשמתה של ישראל", כתבה הפעילה שפי פז בעמוד הפייסבוק שלה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה גויסו במסגרת ההתרמה כ- 262,000 שקלים, מתוך סכום היעד שעומד על 420,000 שקלים. נותרו עוד 26 ימים עד לתאריך הסיום – התורמים יחוייבו רק במקרה והקמפיין ישיג את יעד הגיוס.

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

עלה לשניים מספר ההרוגים באירוע הדריסה בשומרון

רכב פלסטיני בכביש 585 ממבוא דותן לכיוון חרמש דרס חמישה ישראלים. גורם ביטחוני לערוץ 20 ״אנו בודקים אם מדובר בפיגוע או בתאונת פגע וברח״