ראש הממשלה בנימין נתניהו שלח הבוקר (שני) תנחומים למשפחת של סא"ל מ' שנפל אמש בקרב בעזה: "מרכין את ראשי בנפול סגן אלוף מ׳ ז״ל, לוחם מהולל שנפל הלילה בפעולת צה״ל ברצועת . יבוא יום ומלוא גבורתו יסופר. אזרחי ישראל חבים לו חוב עצום. כוחותינו פעלו הלילה בגבורה ובאומץ לב. אני מצדיע לסא״ל מ׳, למשפחתו ולחבריו לנשק. יהי זכרו ברוך".

שר החינוך נפתלי בנט אמר הבוקר: "עם ישראל כולו אבל על נפילתו של סא״ל מ׳. אנו שולחים את תנחומינו למשפחתו. אנו מתפללים להחלמתו של הפצוע. ‏בזכות גיבורים אלו, הפועלים בצללים למען ביטחון ישראל בכל ימות השנה, כולנו יכולים לחיות כאן בביטחה.תהי נפשו של סא״ל מ׳ צרורה בצרור החיים".

שר הביטחון אביגדור ליברמן אמר: "עם ישראל איבד הלילה לוחם רב פעלים, שתרומתו לביטחון המדינה תישאר חסויה עוד שנים רבות. אני מבקש למסור תנחומים מעומק הלב למשפחתו ואיחולי החלמה מהירה לפצוע בתקרית".

התקיפה ברצועה. צילום: סוכנות שיהאב

הרמטכ"ל רב-אלוף גדי : ״כוח מיוחד של צה"ל פעל הלילה במבצע בעל חשיבות גבוהה לביטחון ישראל. הכוח וכוחות חיל-האוויר ניהלו קרב אמיץ בקור רוח ובגבורה. מצדיע לכוחות. צה״ל חייב לסגן-אלוף מ׳ יותר משניתן לספר. מחבק את משפחתו ומאחל החלמה לקצין צה״ל הפצוע״.

"אני המום וכואב את אובדנו של קצין צה"ל, סא"ל מ׳, תפארת בחורינו, שנהרג הלילה ומתפלל יחד עם כל אזרחי ישראל לרפואת הלוחם שנפצע. חיבוק אמיץ ללוחמינו כולם העומדים על משמר הארץ גם בשעה זו ומבטיחים את שלומנו".

"בשמי ובשם כנסת ישראל אני שולח חיבוק ותנחומים למשפחתו של סא״ל מ׳", צייץ יו"ר הכנסת, "לוחם אמיץ, מלח הארץ, שנפל הלילה בפעילות המבצעית בעזה, ואיחולי החלמה מהירה לחייל הפצוע. לבם של כל אזרחי ישראל נמצא כעת עם תושבי הדרום וכוחותינו הפועלים בגדר הרצועה. מי יתן ויחזרו הביתה בשלום".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.