עידן ורד. צילום: עמוד הפייסבוק של בית"ר ירושלים
עידן ורד. צילום: עמוד הפייסבוק של בית"ר ירושלים

עידן ורד יחזור להרכב הראשון של בית״ר ירושלים כבר במחזור הקרוב, הקשר ימשיך לשחק כרגיל ובמקביל יימשך המו״מ לגבי החתימה על חוזה חדש. מי שאמור להוביל מטעם המועדון את המו״מ במטרה להגיע בהקדם להבנות הוא אלי אוחנה.

בעקבות הדחתו מההרכב אתמול נגד הפועל אשקלון, במועדון טוענים עדיין כי ההחלטה היתה בגלל מצבו הרפואי, אבל לכולם ברור כי מדובר במסר שכדאי לעידן ורד לחתום מייד על החוזה שהוצע לו.

אוחנה מתכוון לזרז את המו״מ בניסיון להגיע לסיכום, ראשי המועדון היו קרובים להבנות עם אביו של השחקן, נמרוד ורד על חוזה לשלוש שנים תמורת 200 אלף דולר, האב דרש חוזה שאינו מותנה בפרמיות עבור נקודות במועדון התנגדו ונקבעה פגישה נוספת, אלא שאז נכנס לתמונה אבי נמני שהחל לייצג את ורד.

במועדון לא אהבו את העובדה שנמני מייצג את השחקן ונכנס באמצע המו״מ כאשר ההסכם כמעט היה סגור, טביב ואוחנה זוכרים היטב את ההתנהלות מולם בנוגע לדן אייבינדר שנמני והשחקן משכו זמן במטרה לשדרג את ההצעות ממכבי חיפה והפועל באר שבע ובמקביל הודיע אייבינדר בתקשורת בכל הזדמנות שהוא רוצה להישאר בבית״ר.

מכבי ובאר שבע מחכות

ורד רוצה להישאר בבית״ר אבל לא בכל מחיר. הוא דאג להודיע לתקשורת שהוא אינו חולה כבר והוא כשיר לחלוטין. ורד רצה שכולם יבינו שמדובר בהדחה מההרכב ולא מחלה. הקשר מוכן לחתום על חוזה חדש בבית וגן אבל בתנאים חדשים לגמרי, בדיוק כמו במקרה אייבינדר, בדיוק הצד שמנגד הוא הסוכן אבי נמני.

ומה המסר שנמני העביר לעידן ורד ואביו: לא למהר לחתום. מכבי תל אביב מוכנה לשלם לו 450 אלף יורו נטו לעונה, הפועל באר שבע מוכנה לשלם לו  300 אלף יורו נטו לעונה. נמני אמר עוד כי יש הצעה אטרקטיבית מצרפת בסכום של 500 אלף יורו נטו.

במציאות שנוצרה, ובעקבות פרשת עומר אצילי, אלי אוחנה מתכוון להתנהל אחרת מההתנהלות שהיתה אז כאשר אלי טביב ניהל את המועדון. ורד יחזור לשחק כרגיל ויהיה מאמץ גדול להגיע להבנות, גם אם לא תושג הסכמה אוחנה מתנגד לסנקציות של הדחה מההרכב או מהסגל כל עוד השחקן כשיר וראוי לשחק מבחינה מקצועית.מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20