6:50 17/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "המגמה של הנהגת הציבור הערבי הולכת ומקצינה וכדאי שהרשויות יתעוררו"
"לפני כולם", א'-ה' ב-21:00

"המגמה של הנהגת הציבור הערבי הולכת ומקצינה וכדאי שהרשויות יתעוררו"

בעקבות הגעתם של ח"כים מהרשימה המשותפת אמש לכנס תמיכה בשייח ראאד סאלח, דנה סומברג מזכירה לנו כי התמיכה שלהם בטרור היא לא תופעה חדשה

כמעט בכל שבוע אנו מביאים לכם כאן דוגמה לתמיכתם של חברי הרשימה המשותפת בטרור. הפעם ערכו באום אל פאחם כנס תמיכה בשייח ראאד סלאח המואשם בהסתה לטרור.

אפשר היה למצוא שם את חברת הכנסת  חנין זועבי, חבר הכנסת לשעבר מוחמד ברכה, יו"ר ועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל, ועוד אישי ציבור ערבים שבמקום להראות דוגמה להנהגה ערבית מתונה – מקצינים ומשתפים פעולה עם הסתה.  וכאילו זה לא מספיק הכנס הזה בו הוצג סרטון המשבח את פעילותו של סלאח,  לצד דגלי פלשתין שנתלו בו נערך באולם מפעל הפיס העירוני. כל זה באולם שנבנה מכספי ציבור ישראלי.

למפעל הפיס לא היה מידע על קיום האירוע והוא יקיים בירור – אבל מה שקורה באום אל פאחם צריך להדליק נורה אדומה.  עשרות אלפים קוראים לעצמם שהידים בהלווית שלושת המחבלים שרצחו את השוטרים בהר הבית, ועכשיו כנס תמיכה במי שמואשם בהסתה לטרור ואלה רק האירועים שפורסמו

המגמה של הנהגת הציבור הערבי היא זו שמדאיגה כאן.  היא הולכת ומקצינה וכדאי שהרשויות יתעוררו – לפני שיהיה מאוחר

 

דנה סומברג

דנה סומברג

מגישת תכנית האקטואליה "לפני כולם" בערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

קדצ בדואי

עלייה בגיוס הבדואים לצה"ל: "יש לנו נוער למופת"

תמיר ג'ואמיס, מפקד יחידת הגששים באיו"ש לשעבר ופעיל לגיוס בדואים לצה"ל הקים מכינה קדם צבאית למגזר הבדואי, מציין הישג מרשים ומודה: "יש בדרום בעיה"