23:36 17/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > הלילה: 4 ההרוגים בתאונה בקרית אתא

הלילה: 4 ההרוגים בתאונה בקרית אתא

מותו של הפצוע הרביעי בתאונה שאירעה הלילה בכביש 772, נקבע בבית החולים

4 הרוגים בתאונה חזיתית שאירעה הלילה בין שתי מכוניות פרטיות בכביש 772, סמוך לקרית אתא. ככל הנראה, אחד מהם נסע נגד כיוון התנועה.

מהמקום פונו חמישה נפגעים, ארבעה מהם באורח קשה עם חשש ואחת באורח קל-בינוני. מותם של שניים מהנפגעים, בני זוג תושבי קריית ביאליק, נקבע מיד עם הגעתם לבית החולים רמב"ם בחיפה. מותם של של שניים נוספים נקבע בהמשך. בשלב זה טרם ידועה זהות כלל הנפגעים.

זירת התאונה. צילום: איתי מזור תיעוד מבצעי מד"א
זירת התאונה. צילום: איתי מזור, תיעוד מבצעי מד"א

ממד"א נמסר כי הפצועים נלכדו ברכבים מעוצמת התאונה וכי "במקביל לפעולות החילוץ הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים בשטח". מהרכב הראשון חולץ גבר כבן 60 במצב קשה עם חבלה בבטן שפונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים.

"ממושב הנהג של הרכב השני חולצה אישה כבת 60 במצב קשה מאוד כשהיא סובלת מפציעה רב מערכתית. הרדמנו והנשמנו אותה בשטח, והיא פונתה לבית החולים רמב"ם יחד עם גבר כבן 70 שישב לצידה. הגבר נמצא ללא דופק וללא נשימה ובמקביל לפעולות החילוץ ביצענו בו פעולות החייאה והוא פונה במצב אנוש לבית החולים. מהמושב האחורי של אותו הרכב חולצה אישה כבת 40 במצב קשה. הרדמנו והנשמנו גם אותה בשטח והיא פונתה לבית החולים. פצועה קל מרכב שלישי שככל הנראה התחמקה מפגיעה בשני הרכבים נפצעה קלות ופונתה גם כן לבית החולים".

על פי הדיווח, הפצועה ששרדה את התאונה נהגה במכונית אחרת שנפגעה כתוצאה מכך.
התאונה אירעה בכביש דו סטרי חדש שנחנך לאחרונה ובו נתיב אחד בלבד לכל כיוון.

זירת התאונה. צילום: איתי מזור תיעוד מבצעי מד"א
זירת התאונה. צילום: איתי מזור, תיעוד מבצעי מד"א
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

פט-סגל

"יש פה שיבוש מערכות, המדינה היא לא מדינת משטרה"

הפטריוטים מגיבים לפרסומים כי המפכ"ל מאשים את נתניהו במעקב אחרי חוקרי להב 433: "משטרה לא יכולה לדבר על הרשות הפוליטית. נקודה. סוף"