לוח השידורים החדש:
18:15 – '' עם
19:00 – 'ריקלין&סג"ל' עם ואראל סג"ל
19:58 – מהדורת
21:00 – 'האולפן הפתוח' עם
23:00 – חדשות הלילה עם

מרענן את לוח השידורים עם שתי תוכנית חדשות: הראשונה, "ריקלין וסג"ל" היא תכנית אקטואליה יומית בהגשת אראל סג"ל ושמעון ריקלין שתשודר בימים ראשון עד חמישי בשעה 19:00. בתכנית יתארחו אישים ופרשנים בנושאי היום הבוערים ולצד זאת יעמיק הצוות במגוון נושאים בהם: אירועי תרבות, חברה, היסטוריה, סביבה ועוד.

התכנית השנייה שתעלה היא "האולפן הפתוח", תכנית פריים-טיים בת שעתיים בהגשת בועז גולן, שתשודר מידי ערב מיד בתום מהדורת החדשות של ערוץ 20 בהגשת . התכנית תשלב פאנל פרשנים, דיווחים ממוקדים שונים בארץ וראיונות עם אישים בכירים באולפן. התכנית תשודר בשידור חי ולצופים בבית תהיה אפשרות להעביר תגובות ולשאול את האורחים שאלות באמצעות הרשתות החברתיות.

מיד לאחר התכנית של בועז גולן תשודר מהדורת חדשות לילית בהגשת ליטל שמש. התכנית "היום הזה" בהגשת אמיר איבגי תוקדם ותשודר מידי ערב בשעה 18:15 ותשמור על הפורמט המקורי.

אראל סג"ל מסר: "אני מתרגש ומצפה לתכנית החדשה אבל עם דוק של עצב. "הפטריוטים" הייתה חלק ממני כמעט ארבע שנים. לילה לילה יצרנו תכנית שהביאה את מגוון הדעות בשוק הרעיונות הישראלי. חברי הצוות כולם חברים טובים, כולם מלאי  תובנות חכמות ומקוריות. אני אתגעגע אבל מסתכל קדימה".

שמעון ריקלין מסר: "מרגש אותי לעשות תכנית יחד עם חבר טוב שלי. בתכנית נוכל לגעת בצורה מעמיקה בנושאים שעל סדר היום ואף לתת במה לנושאים שמעניינים אותנו, כאלה שלעיתים נדחקים הצידה. למה שאחרים קוראים ׳מורכבות׳ אנחנו נקרא ׳פשטות׳ וננסה להראות את הדברים כמו שהם".

בועז גולן מסר: "שמח על האמון שקיבלתי מערוץ 20 ועל ההחלטה להעניק לי את האפשרות להגיש תכנית מרכזית, כדי להמשיך ולהביא את הקול המיוחד והחשוב של ערוץ 20 לעם ישראל כולו. התכנית תכלול נושאים החשובים לכולנו, תשלב במהלכה את התייחסות הצופים ותביא את קולו של העם. במקביל, אמשיך לסייע למערך החדשות של ערוץ 20, הכולל עורכים וכתבים מצוינים".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא