תפס את המנחה בעיצומם של חודשיים לעונה החדשה של ' '‬, אבל את המחשבה שייאלץ "" את היום הקדוש בשנה ללא כל אווירה, סממן או מנהג הולם – הוא התקשה לשאת. אז הוא תפס יוזמה.

"התקשרתי לרב של חב"ד בפיליפינים ואמרתי לו 'תשמע, אנחנו קבוצה גדולה של , רובנו הגדול חילונים גמורים אבל המחשבה שלא נוכל לעשות את כיפור כמו שצריך קשה לנו. רוצים שופר וספר תורה ובית כנסת קטן כדי להרגיש את הישראליות את הבית את היהדות', סיפר זוארץ לעוקביו באינסטגרם בצירוף תמונה של "המושיעים" העתידיים. "הרב יוסף היקר אמר לי אין בעיה יגיעו אליכם שלושה חסידי חב"ד".

ואכן כך קרה. יום קודם החג (ב'), כתב, "הם עלו על רכב מעיר הבירה מנילה, נסעו 12 שעות במכונית בדרכים-לא-דרכים והגיעו אלינו, עם ספר תורה, סידורי תפילה וכיפות כדי שנעשה כאן כיפור !".

 

View this post on Instagram

 

התקשרתי לרב של חב״ד בפיליפינים ואמרתי לו תשמע….אנחנו קבוצה גדולה של ישראלים,רובנו הגדול חילונים גמורים אבל המחשבה שלא נוכל לעשות את כיפור כמו שצריך קשה לנו.רוצים שופר וספר תורה ובית כנסת קטן כדי להרגיש את הישראליות את הבית את היהדות. הרב יוסף היקר אמר לי אין בעיה יגיעו אליכם שלושה חסידי חב״ד. אתמול הם עלו על רכב מעיר הבירה מנילה,נסעו 12 שעות במכונית בדרכים לא דרכים והגיעו אלינו,עם ספר תורה סידורי תפילה וכיפות כדי שנעשה כאן כיפור כדת וכדין! תודה לכם אנשים יקרים,אין לי מילים להודות לכם… חתימה טובה וצום מועיל! @reshettv @ramitr @chabadphilippines

A post shared by Guy Zu-Aretz (@guyzu_aretz) on


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.