הקיץ בורחים מהחום והלחות למרחבי הקרח הקרירים של Ice Peaks –  היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון כי זה המקום לגלות את האקסטרים שבהחלקה על הקרח, לבלות יום בכיף עם ילדים בתנועה או לקחת את החברים לערב כיף על הקרח 

משטח ההחלקה החצי אולימפי שבפארק פרס חולון, משמש כיום לאימוני מחליקים אמנותיים וקבוצות הוקי קרח מכל הארץ, מארח מדי שנה את אליפות ישראל בהחלקה אמנותית ואת המחליקים האולימפיים בהגיעם לתחרויות. בשעות אחר הצהריים והערב הופך המתחם לממלכה של בילוי, ספורט וחוויה. 

מתחם פעילות חדש – משחקי השלג

הקיץ מציע ההיכל מתחם פעילות חדש 'משחקי השלג' ובכך מרחיב את טווח הגילאים גם לקטנטנים מגיל 3 שאינם יכולים לעלות על משטח ההחלקה. בשעות הערב מותאמת הפעילות לבני הנוער. האטרקציה תופעל בחופשות שבמהלך השנה בחגים ומועדים שונים. 

 

קרדיט – יח"צ

פעילות וחוגים לילדים ובוגרים בהיכל הקרח

כמו כן, היכל הקרח Ice Peaks בחולון מציע מגוון רחב של חוגים ופעילויות כגון, חוגי החלקה אמנותית על הקרח, חוגי הוקי קרח לצעירים ובוגרים, שיעורים פרטיים וסדנאות החלקה בחמישה ימים לצעירים, בוגרים, מתחילים מתקדמים, משפחות נשים ועוד. 

קרדיט – יח"צ

 

ניתן לקיים במקום ימי הולדת בר/בת מצוה, ימי גיבוש, אירועים וכנסים. במקום ישנם שני חדרים, שניתן לחברם לאולם קטן. בחדרים  ניתן להפעיל במידת הצורך ציוד ממוחשב, מקרן ומסך הקרנה, חיבור Wi-Fi, וכל הנחוץ לקיום ימי עיון, הרצאות וסמינרים.

בקרוב – היכל קרח אולימפי

רשת היכל הקרח של ישראלice peaks בחולון מונה כיום את מתחם היכל הקרח בחולון, אטרקציית משחקי השלג וסניף נוסף של החלקה על הקרח ומשחקי השלג בתוך מתחם סינמה סיטי החדש בבאר שבע שיפתח בקרוב וב2020  עתיד להיפתח, סמוך להיכל הקיים, 'חולון 2', היכל קרח אולימפי, שייתן מענה לביקוש ההולך וגובר לספורט הקרח בישראל. 

תחום ההחלקה על הקרח כולל את ענף ההחלקה אמנותית, הוקי קרח וספורט הקרלינג. המרכז יארח תחרויות בינלאומיות וימצב את היכל הקרח ice peaks כמרכז ספורט קרח עולמי!

 

מחיר כניסה למתחם "משחקי השלג": 45 ₪  ל 45 דקות (הורה מלווה 25 ₪)

מחיר למחליק בהיכל הקרח: 70 ₪ ל45 דקות 

(הכניסה למלווה שאינו מחליק חינם)

 

**הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט , לאומי קארד וויזה כאל.

בהגעה למתחם מומלץ להצטייד בגרביים ובגד עם שרוול ארוך. נעליים מסופקים על ידי המתחם (קסדה חובה עד גיל 10).

במקום מזנון לרווחת המבלים במתחם

Ice Peaks – היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון

שעות פתיחה ופרטים נוספים בטלפון: 03-5323008 באתר המתחם ובפייסבוק  

*העלייה על משטח ההחלקה עד שעה לפני הסגירה

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.