מחר (שישי) צפוי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלביט להודיע על ההחלטה הרשמית להגיש נגד בפרשת המעונות. כך נחשף הערב בתוכנית "לפני כולם" בערוץ 20. כתב האישום יוגש בכפוף לשימוע. בתגובה מטעם משפחת נתניהו נמסר הערב: ""הטענות כנגד רעיית ראש הממשלה הן אבסורדיות ויוכחו כמופרכות".

שרה נתניהו, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
שרה נתניהו, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

גורמים בסביבת ראש הממשלה מביעים צער רב על ההחלטה וסבורים שמני נפתלי הוא זה שהיה צריך לעמוד לדין ולא אשת ראש הממשלה, זאת בשל העובדה שבמהלך תקופת עבודתו כאב-הבית במעון ראש הממשלה עלו באופן ניכר ההוצאות במעון.

השבוע דווח שנתניהו עברה בדיקת פוליגרף בפרשת המעונות ונמצאה דוברת אמת. תוצאות הבדיקה שנערכה במכון "טל פוליגרף", נחשפו באתר "מחלקה ראשונה"..  "רעיית ראש הממשלה ביקשה מיוזמתה להיבדק בפוליגרף כדי לאמת את גרסתה לשאלות" נמסר מהמכון.

מוקדם יותר היום דווח כי איש השמאל הקיצוני יגאל סרנה הגיש ערעור על הפסדו בתביעת הדיבה שהגישו נגדו רה"מ בנימין נתניהו ורעייתו שרה. "זהו הערעור על פסק הדין בתביעת השתקה שהגיש הצמד נתניהו בבית משפט השלום", כתב סרנה בעמוד הפייסבוק שלו. "עורכת הדין סופיה אורטנברג ממשרדו של אפשטיין, הגישה לצידי את הערעור שנוסח ע"י מגיני הטובים: אביגדור פלדמן וליאור אפשטיין. 98 סעיפים שינסו לקעקע פסק דין שהטיל עלי תשלום כבד לצמד".

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר הערב בתגובה: "הטענות כנגד רעיית ראש הממשלה הן אבסורדיות ויוכחו כמופרכות. שרה נתניהו היא אישה אמיצה וישרה ומעולם לא נפל פגם כלשהו במעשיה. לצד עבודתה כפסיכולוגית חינוכית מומחית המטפלת בילדים מדי שבוע, היא מקדישה זמן רב לסיוע לילדים חולי סרטן, לניצולי שואה ולחיילים בודדים".

עוד נאמר בהודעה כי "העלייה התלולה בהוצאות הארוחות במעון ראש הממשלה נגרמה כתוצאה מעבירות שביצע אב הבית הבעייתי , עד מדינה עבריין ושקרן סדרתי. ההוצאה החודשית הממוצעת על ארוחות מוזמנות בתקופה שבה נפתלי כיהן כאב הבית היא פי 5 (!) לעומת הממוצע החודשי בארבע השנים שלאחר מכן, כשנפתלי לא עבד שם. זה אומר הכל".

"נפתלי טופל האשמות שווא על רעיית ראש הממשלה כדי למלט את עצמו מאחריות לעבירות שביצע", נטען בהודעה. "לא זו בלבד שרעיית ראש הממשלה לא עברה שום עבירה – אלא שעצם העיסוק במזון של ראש הממשלה נתניהו, שפועל סביב השעון למען המדינה וביטחונה, ובמזון של משפחתו הוא עיסוק פאתטי ואובססיבי. אף ראש ממשלה קודם לא זכה לחטטנות כזאת הגם שההוצאות של ראשי ממשלה אחרים על ארוחות היו זהות ולעתים אף גבוהות בהרבה"

"עד מתי תימשך ההתעסקות האובססיבית הזאת במשפחת נתניהו?" – נשאל.

שמעון ריקלין

שמעון ריקלין


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.