בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה של מאות אחוזים בכמות האנשים שעושים בוק משפחתי או בוק הריון. ככל הנראה מדובר ביותר אנשים שעושים את הבוק ומבינים כמה הוא מהותי עבורם ומספקת מזכרת לאורך שנים רבות קדימה, לצד יום כיף של צילומים מרגשים, מצחיקים ומהנים במיוחד ועל כן הם ממליצים לחבריהם לעשות כך גם כן.

מהם ?

צילומי משפחה הם אולי הצילומים המרגשים ביותר שניתן להפיק היום. מדובר על רגעים מאוחדים של המשפחה לטובת בניית מזכרת מיוחדת לעתיד. ההורים, הילדים והאחים כולם מגיעים יחד לצילומים מדליקים בנופים שונים ופוזות שונות על מנת להשתתף בחוויה. לעתים מגיעים גם הסבים והסבתות ויוצרים סט תמונות נפלא של 3 דורות אשר רק מעלה את הערך של המזכרת.

היכן כדאי לעשות בוק משפחתי?

צילומי משפחה בטבע יהיו נפוצים יותר בדרך כלל מאשר במקום סגור. גם המשפחה והילדים מרגישים יותר בנוח, יותר חופשיים ומשוחררים, התמונות יוצאות יותר טבעיות וכמובן אי אפשר שלא להתחשב בנוף. צילומים בטבע מאפשרים לנו ליצור אינספור רעיונות של תמונות מרגשות שמספרות את הסיפור כולו. אם יש לכם כמה ילדים שכולם נכנסים בתמונה אחת שהם שוכבים על הדשא, מרימים את הרגליים וצוחקים לעבר המצלמה – אין ספק שזו תמונה שתיחרט בזיכרונכם לעד.

כמזכרת מדליקה:

טרנד נוסף מתוך הצילום המשפחתי נכנס לנישה פרטית יותר והיא צילומי הריון. אישה בהריון העומדת ללדת בקרוב וכבר יש לה בטן לוקחת את זה למקום טוב ולא מתביישת בבטן שלה – להיפך היא מעצימה את הרגע, משדרת חיוביות ורוצה לנצור את הרגע הזה לעד. להיות בהריון זה מבורך ותמונות הריון רבות הופכות לטרנד מאוד גדול לא רק בארץ אלא בכל רחבי העולם.

צלם או ?

שימו לב שכאשר אתם מזמינים (או מזמינות) צלמת הריון תוודאו שאכן מדובר בצלמת ולא בצלם, אלא אם כן אתן מרגישות בנוח עם צלם גבר. מרבית הנשים מעדיפות צלמת עמה ירגישו בנוח יותר במהלך הצילומים וזה בסדר גמור אולם יש לעדכן על כך מראש בשיחת הטלפון להזמנת השירות.

סטודיו פוטוגלי מתמחה בשירותי צילום שונים לאירועים ולפרטיים, לרבות צילומי משפחה והריון.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם מגזין צילום.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.