צילום bialasiewicz

 

בכל שנה אנו עדים לכך שעולם עיצוב הבית והחללים הפנימיים משתנה. כך קורה שכל מה שנראה לנו מאוד מודרני לפני שנתיים-שלוש, היום נראה כבר מאוד מיושן ולא אטרקטיבי. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם חושבים איך לעצב מחדש את הבית שלכם, כדאי שתכירו את כל הטרנדים ואת כל החידושים של עולם העיצוב לשנת 2018. כל חלל בבית זוכה לתשומת לב ולחידושים שונים, אז למה שלא תעיינו במאמר שלפניכם לפני שאתם פונים אל מעצבת פנים ומזמינים ממנה שירותי עיצוב?

כל מה ששונה וחדש בחדר הרחצה

אם יש חדר מיוחד בכל דירה ובית זה חדר הרחצה. זה החדר שאליו אנחנו נכנסים בתחילת כל יום כדי להתארגן ולרוב זה גם החדר שנחזור אליו כדי לנוח אחרי כל יום ארוך. בקיץ של שנת 2018 אנחנו נראה אלמנטים מיוחדים במינם בחדר הרחצה, לדוגמה:

  • אסלה חכמה שלמעשה משולב בה גם בידה
  • מערכת מים חכמה ומיוחדת במינה אשר מתחבאת מאחורי הקיר
  • ריהוט מרחף באמבטיה ועוד

לא מעט מעצבים בוחרים את האופציה של ריהוט מרחף, כמו ארונות האמבטיה, שכן הם יוצרים מראה קליל ומתאימים מאוד גם לחדרי רחצה קטנים יחסית. בנוסף, יש שימוש בולט בעץ בעיצוב חדרי הרחצה אשר משתלב נפלא עם הנירוסטה, השיש ושאר החומרים שמהם עשויים כל האביזרים והריהוט באמבטיה.

מה הקשר בין מעצב הפנים שלכם והתוצאה הסופית של עיצוב הבית?

לא כל האנשים מודעים לכך, אבל בסופו של דבר לכל מעצב פנים יש סגנון אחר. לכן יש לקחת בחשבון את השאלה לאיזה אנשי מקצוע אתם פונים, שכן יש השפעה ישירה בין הסגנון שלהם ובין התוצאה הסופית של איך ייראה הבית. יש מעצבים שיבחרו עבורכם תמיד מאפיינים מסוימים של עיצוב, כמו פינות מחודדות לעומת ריהוט עגול יותר ויש מעצבים שימליצו לכם לשלב כמה שיותר צבעים בעיצוב הבית לעומת צבע אחד מוביל. לכן חשוב לראות עבודות עיצוב שנעשו על ידי איש המקצוע שאליו אתם רוצים לפנות כי כך תוכלו להתרשם ולקבל החלטה נכונה. שימו לב שאומנם יש טרנדים חדשים בעולם העיצוב וכולנו רוצים שהבית שלנו ייראה מודרני, אך חשוב שהמודרניות הזאת תיעשה בטעם טוב ותתאים לחללים של הבית עצמו.

איזה צבעים ילוו את העיצוב של שנת 2018?

עוד שאלה שרבים מתעמקים בה כשהם פונים אל מעצבת פנים ורוצים לעצב מחדש את ביתם, היא שאלת הצבעים השולטים. בשנת 2018 נוכל לראות שהצבע המטאלי שולט ומהווה קרה לטבע תוך שימוש בחומרים כמה שיותר טבעיים לעיצוב הבית. צבעים מטאליים מגיעים בדרך כלל ממקורות כמו נחושת, זהב, מתכות מסוגים שונים ועוד. בנוסף לכך, אנחנו נראה בשנת 2018 גם שימוש באריחים מטאליים בגוונים רבים ביותר כמו אפור מטאלי, שחור, גוונים שונים של זהב, ברונזה ועוד. לכן, אם חשוב לכם שגם במובן של הצבעים הבית שלכם ייראה מודרני ויפה, אין ספק שהמטאליות תהיה חלק בלתי נפרד מהעיצוב החדש שלכם.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה עם arcdb  – פלטפורמה טכנולוגית עסקית לאדריכלים ומעצבי פנים

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20