הסתה נגד הציבור החרדי: בסרטון שמפיצים מפלגת 'כחול לבן' נראים הפוליטיקאים החרדים כתאבי בצע.

ראש הממשלה נתניהו בציוץ בטוויטר: "ההסתה של המועמד לראשות הממשלה יאיר , המנוסחת בנימה אנטישמית, מוכיחה פעם נוספת מדוע אסור לתת ליאיר להיות ראש ממשלה. רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל מסוכנת וחסרת אחריות בראשות יאיר וגנץ".

תגובת סגן שר הבריאות ויו”ר יהדות התורה ח”כ יעקב לסרטון ההסתה של כחול לבן נגד החרדים: "קמפיין השנאה וההסתה של יאיר לפיד מהווה שיא חדש של אנטישמיות. מדובר בחציית קו אדום המזכיר תקופות אפלות בהן הוצגו יהודים כרודפי בצע והואשמו בהשתלטות על הקופה הציבורית. לפיד שגדל כילד שמנת, המשיך לגרוף הון ציבורי כפרזנטור בבנק ושדרן באולפני חדשות, לא רעדו ידיו כשעשק את ילדי ישראל כשר אוצר כושל, עד שהצלחנו להיפטר ממנו אחרי שנתיים ובכך הצלנו את המשק מקריסה אפשרית. כשניערתי את בגדיי מעל דוכן הכנסת אחרי שלפיד נגע בי, היו שאמרו לי שזה מוגזם. היום כולם מבינים שלפיד נותר אותו לפיד שכל עיסוקו בהפצת רעל של שנאה ושיטנה בין האוכלוסיות והמגזרים" מבקר גם את יו"ר כחול לבן בני גנץ: "מר בני גנץ, כל עוד לא תתנער פומבית מקמפיין ההסתה הבוטה הזה, אתה שותף מלא ואחראי ישיר לפשע השנאה שמתבצע כלפי מגזר שלם בישראל, הנאבק על זכויותיו וצרכיו, ונאמן לערכיו ועקרונותיו".

יו"ר ש"ס אריה הציג את הסרטון ובחשבון הטוויטר שלו כתב: "אנטישמיות. אין מילה אחרת"

 

 

בעקבות הסרטון והביקורת על יאיר לפיד, יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ הוציא את ההודעה הבאה: "בימים אלה, בהם אנו זוכרים שחורבן בית המקדש נבע משנאת חינם, אנו צריכים לאמץ סגנון שונה מזה של נתניהו, ולהרבות באהבת חינם. עוצמתה של החברה בישראל טמונה באחדותה על כל חלקיה – חילונים כדתיים, יהודים ושאינם יהודים, שמאל וימין"

גם יו"ר העבודה עמיר פרץ ביקר את הסרטון. בחשבון הטוויטר שלו כתב פרץ: "אנחנו בונים את הבית. אצלנו אהבת חינם לפני הכל".

ביהדות התורה מגיבים לסרטון ההסטה של 'כחול לבן' בסרטון משלהם

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.