21:23 20/02/2018
דף הבית > ספורט > החיזוק לבית"ר יוגבל בשל סירובו של עגייב לעזוב

החיזוק לבית"ר יוגבל בשל סירובו של עגייב לעזוב

טביב מתנה את החיזוק בשחרור שחקנים, והקשר שחתם בקיץ ל-3 שנים תמורת 130 אלף דולר לעונה, רוצה להישאר. סאבו או הייסטר יחתכו לטובת זר

אמיר עגייב. צילום: בית"ר ירושלים
אמיר עגייב. צילום: בית"ר ירושלים

 

האם בית״ר ירושלים ללא תתחזק בהתאם לתוכניות בגלל התנגדותו של אמיר עגייב לעזוב את הקבוצה? עגייב הוחתם בקיץ על חוזה לשלוש שנים בשכר של 130 אלף דולר נטו לעונה ומאז שהגיע השחקן מקפריסין הוא אינו מקבל דקות משחק כלל. במסגרת הרצון להתחזק בחלון העברות הקרוב בינואר, אלי טביב אישר לאלי אוחנה מסגרת תקציב לרכש. הבעיה היא שבמסגרת התקציב, כדי להביא שחקנים איכותיים ולהתמודד על האליפות עד לסיום העונה, הקבוצה צריכה לשחרר מספר שחקנים שאינם משחקים או שאינם תורמים מספיק לקבוצה מבחינת ראשי המועדון.

החלטה אחת תצא לפועל והיא החתמת בלם זר כאשר סאבו או הייסטר ישוחררו. רכש נוסף של קשר או חלוץ זר ושני ישראלים טובים, אם יהיו בשוק, תלויים בהחלטה של עגייב לעבור לקבוצה אחרת. ציון צמח וחן דילמוני הביעו הסכמה לעזוב בגלל שאינם בתוכניות של המועדון, אך עגייב מאמין כי אם יקבל הזדמנות הוא יוכיח שיש לו מקום בקבוצה. במועדון מתכננים להחתים ישראלי או זר איכותי בנוסף לבלם בתנאי שעגייב יעזוב או שטביב ישנה את המדיניות שלו יאשר רכש משמעותי גם בלי שחרורו של עגייב.

בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים
בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים

 

בינתיים בנושא המקצועי, גם בני בן זקן הבין כי התרומה של אנטואן קונטה כמגן גדולה יותר מעמדת הבלם ובקבוצה דיברו אחרי ההפסד לבני יהודה במושבה להחזיר את קונטה לעמדת המגן ולהחזיר את סירושטיין לעמדת הבלם או קלטינס. במועדון אומרים כי גם טביב הבין שקונטה מתבזבז בעמדת הבלם והפתרון הטוב ביותר עד ינואר להחזירו לעמדת המגן. בינתיים החליטו בצוות המקצועי כי קונטה יישאר בלם מול הפועל באר שבע ואחרי המשחק נגד האלופה יקבל טביב החלטה בנוגע להצבתו של הצרפתי.

עם החזרה של בית״ר ירושלים לאימונים אחרי החופש שניתן לשחקנים, כולם בבית וגן יודעים כי המאמן קיבל הנחיות ברורות להתנהל בצורה נוקשה עם השחקנים. ״הקייטנה שהיתה מאז הגיע בני נגמרה. אחרי ההוראות שקיבל מטביב ואוחנה הוא יהיה בני אחר״, אמר אחד השחקנים הבכירים וציין כי ״הגיע הזמן שהמאמן ייקח את העניינים לידיים. גם אם טביב מנהל את העניינים המקצועיים, עדיין בכל מה שקשור לאימונים ולחדר ההלבשה צריך להרגיש נוכחות של מאמן, בינתיים זה לא קורה״, אמר שחקן ותיק במועדון.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ההסכם שבשתיקה: ההתאחדות הגיעה להסכם מביך עם טביב

אנשי ההתאחדות לכדורגל ביקשו מבעלי בית"ר ירושלים לעזור להם לעזור לו, ואם כבר הוא בוחר להמשיך לנהל את המועדון - שייעשה זאת באופן דיסקרטי והרחק מהמצלמות