יוון מציעה מגוון כל כך רחב של אטרקציות, עיירות חוף וחופים מרהיבים, שזה כמעט חטא למנות מספר של כמה חופים בודדים, אך אנו נמקד את הרצון שלנו לכבוש את כל העולם ונמליץ לכם, בחום לב, על האי הנקרא:

אנדרוס.

אי בתולי למדיי אשר התיירות אינה רבה בו עדיין. אי זה משתייך לקבוצת האיים הקיקלאדייםהמציע  לנופשים בו את השילוב של טבע ירוק וצבעוני, בתי מלון כפריים ופשוטים, חופים זהובים ועוד. בעוד שרבים מחפשים אחר דילים ליוון ומעוניינים לנפוש באיים הקלאסיים והמוכרים, האי אנדרוס שוכן לו כאן קרוב אלינו ומציע רוגע ושלווה, המאפיינות רצועות חוף ועיירות חוף שפשוט קשה להתעלם מיופיין.

בטן-גב זו אכן פעילות חשובה, אך יוון מציעה טבע מרגש! הגיע הזמן לגלותו!

אפשר לבלות ימים ארוכים בבריחה מהשגרה שלנו על ידי קוקטיילים טובים, השתזפות בשמש ועוד. יחד עם זאת, רבים מוצאים מפלט מרהיב בטבע, אל עולם שכולו ירוק, יערות, מעיינות ומפלים. רוצים לדעת על איזו "אגדה" בדיוק אנחנו מדברים?

אז זהו, שזה לא לקוח מספר אגדות. אתם מוזמנים להכיר את:

חבל צומרקה:

אם אתם כבר מורגלים לאתר דילים ליוון, כדאי כי הפעם תנסו לבקר את יוון הצפונית. באופן כללי לגבי צפון יוון, ניתן ליהנות ממסלולי טיולים רבים עבור משפחות ברמות קושי שונות ועבור זוגות, המחפשים את המפלט הרומנטי המושלם. חבל צומרקה, השוכן בצפון יוון, מציג בפנינו שלל אטרקציות מאוד מרגשות בטבע. טיולי רפטינג, ג'יפים, סנפלינג ועוד, כל אלו הן האפשרויות העומדות בפניכן, לצד טבע מרשים הכולל מעיינות ואגמים, מפלים ועוד. –מומלץ בחום!-

דגים על האש, טברנות בצהריים ובערב וחופים המזכירים את תאילנד:

אם נעצום לרגע את העיניים, נריח את האוויר ופשוט ניתן לגוף לנשום עמוק, לרגע נהיה עשויים להתבלבל ולחשוב שאנו באסיה, או תאילנד הרחוקה. אם עדיין לא שמעתם על חצי האי פיליון, אתם מפספסים מפרצי ים תכולים, בתי מלון פשוטים וכפריים על שפת הים – לצד וילות כפריות בהרים, כפרי דייגים ועוד. חצי האי פיליון תופס את מיקומו, על פי מדריכי טיולים רבים, באחד המקומות הראשונים של חבלי ארץ ביוון. יופיו של אזור זה הוא באמת נדיר ומכאן גם תוכלו לצאת לטיולים בהר אולימפוס, לשמורות טבע ירוקות ועוד. השקיעות פשוט מהממות בצבען הכתמתם ולצד זאת, תמיד תוכלו להתמקם באיזו טברנה יוונית, לבקש שיזרקו בשבילכם דג על האש ולהמתין, בזמן שגן העדן הזה עוטף אתכם.

איתרתם כבר דילים ליוון? ארזתם? יופי, מאיתנו כבר יש לכם מספר המלצות.

נופש נעים!

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20