(21), הזמר שספג השפלה מהיוצר אביב גפן אמש (ב') בתכנית "אביב או אייל", סיפר לאתר "סרוגים" על התמודדותו עם המתקפה הלא צפויה.

אדם גוזלן. צילום מסך

"אני מאוד אוהב את כאומן וכיוצר", סיפר גוזלן, "אני אוהב את השירים שלו ומוזיקלית אני מאוד מעריך אותו. אף פעם אני לא שולל אנשים לפי הדעות שלהם".

במהלך התכנית זלזל גפן בגוזלן בשל מגוריו ביישוב שבי שומרון. גוזלן התגייר כשהיה בן 4 ויחד עם הוריו עלה ארצה מצרפת לגוש עציון. אל השומרון הגיע בעקבות נישואיו עם בת המקום.

"ממש לא נפגעתי, אין לי סיבה. כי לכל אחד יש את הזכות לחשוב ולתמוך במה שליבו מאמין. העיסוק במוזיקה תמיד היה החלום הגדול שלי ואני לעולם לא אוותר עליו", הוסיף.

הזמר אביב גפן. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הוא הודה כי הביקורת של גפן השפיעה על הביצוע בתכנית. "זה קצת השפיע, אבל אין ספק שיכולתי לבוא עם שיר אחר ולהפציץ יותר. בהתחלה אפילו חשבתי לבוא עם שיר של אביב 'מלאך', זה שיר מדהים".

"אבל אין מה לעשות, זה מה שהיה ואני לא מתחרט לרגע על בחירת השיר. אני יודע שמ'טעויות' רק לומדים ומתקדמים, עד שבסוף מגיעים לאן שחולמים", הוסיף.

לאחר שירותו הצבאי, מתכוון גוזלן להיכנס לעולם המוזיקה. "מקווה להצליח בקריירה המוזיקלית ולהגיע לכל המגזרים, לכל הדעות ובעיקר לגרום לאנשים להבין שמוזיקה היא דבר מחבר".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.