ביום חמישי האחרון, נסעה הזמרת אחינועם ניני עם ישראליים נוספים לפגישה אצל אבו מאזן במוקטעה ברמאללה, על מנת לחזק את ידיו של המנהיג לקראת ועידת פריז.
בפוסט ארוך המלווה בתמונות מהביקור, הביעה ניני שבחים התרגשות ומחמאות אינסוף כלפיי אבו מאזן, משל היה האדם הטהור והצדיק ביותר עלי אדמות.

ניני ואבו מאזן. צילום מסך מתוך הפוסט בפייסבוק
ניני ואבו מאזן. צילום מסך מתוך הפוסט בפייסבוק

היא הדגישה את כמיהתו לשלום וכתבה כי דיבר בצורה מדהימה על רצונו להידברות, על ההכרה במדינת ישראל, על רצונו לפשרה בעניין הפליטים, על עניין שתי מדינות ועל ההסתה וחובת המנהיגים לעצור אותה בשני הצדדים.
בקיצור, כמו שרק ניתן להבין מהפוסט, האיש הוא סמל ההרמוניה והשלום, ששמו מעולם לא נקשר במילים טרור, דם ומוות. ניני התרגשה כל כך מהאיש, שאמרה לו בסוף הפגישה "הלוואי והיה לנו מישהו כמוך בצד שלנו , מישהו עם כמיהה אמיתית לשלום כמו שיש לך, מישהו לנהל איתו דו שיח מכבד ומכובד". בסיום הפוסט זעקה ניני "אין עם מי לדבר? יש ויש! ועוד איך. די לשקרים ולאחיזת עיניים. יש עם מי לדבר, יש פרטנר יש הרבה פרטנרים", והמשיכה עוד ועוד בסיפורי הפנטזיות ובמילים גדולות שמשכנעות אולי רק אותה ושכמותה.

לשבת ולקרוא את הדברים הללו של ניני, זה להבין את הסכנה האמיתית שאנשים מתוכנו יכולים להביא עלינו, לו רק היו חלילה חוזרים לשילטון ולו ליום אחד. האישה הזאת לא בוחלת בשום אמצעי על מנת להאדיר למינימום דרגת חצי אלוהים, אדם שהוא בהגדרה טרוריסט בחליפה, שאי אפשר להאמין לאף מילה שיוצאת לו מהפה. האיש הזה שהקים את ארגון הטרור הפת"ח, שאחראי על הסתה פרועה בתוך עמו כלפי אזרחי ישראל, האיש הזה שהיה לו קשר ישיר לטבח במעלות ולטבח הספורטאים במינכן, שלא מכיר במדינת ישראל כבית לעם היהודי ושמכחיש את שואת העם היהודי בכל הזדמנות שניתנת לו.

השקרים ואחיזת העיניים הם אצלכם בשמאל גברת ניני, אתם לא רואים את העם שלכם ממטר, מתעלמים לחלוטין מהטרור המכה בנו, אבל את האויב אתם מחבקים ומגבים במילים חמות ובהרעפת אהבה ללא גבולות ומאמינים לשקרים שמנסים למכור לכם על שלום והידברות.

טרם שכחנו, גברת ניני, את השתתפותך בטקס משותף שנערך ביום הזיכרון ליהודים ולמחבלים פלסטינים, טרם שכחנו איך בימי צוק איתן כשטילים עפו לכל עבר על בני עמך, כל מה שהיה לך לומר בראיון בטלוויזיה האיטלקית הוא שאת לא סומכת על ראש ממשלת ישראל, וכן מאמינה לאבו מאזן. בעיצומה של מלחמה, כשחיילים נופלים בהגנה על המולדת ועל משפחתך, הלכת ולכלכת על ראש הממשלה שלך ושיבחת את האויב.
צריך להיות שפל ועוכר ישראל בשביל להתבטא כך בעתות מלחמה, ואת הוכחת את שפלותך גם אז וגם עכשיו, בביקור אצל הראיס, שכל מילה שלו ושל קודמו ערפאת רק עולות לנו בדם של אזרחים תמימים שנרצחים בביתם מולדתם, בית העם היהודי, ביתנו היחיד – מדינת ישראל.
תתביישי.
ליאת כרמון

ליאת כרמון