כן, כן אותן איגרות מודפסות הנשלחות לאורחים שלכם בדואר או מצולמות ומועלות לקבוצות הוואטסאפ. הזמנה מעוצבת ואיכותית יכולה לעשות את כל ההבדל שבין עוד חתונה סטנדרטית ושגרתית, לבין החתונה המקורית שלכם, שבה אתם יכולים להביע את עצמכם בדרך המתאימה לכם.

הזמנות לחתונה – מדוע הן חשובות כל כך?

הזמנות לחתונה הן אחד המרכיבים העיקריים ביותר באירוע שלכם מכמה סיבות. ראשית, ההזמנות כוללות את הפרטים החשובים ביותר על האירוע שלכם: מי מתחתן, היכן מתקיימת החתונה, באיזו שעה מתקיימת קבלת אורחים ומתי החופה. מעבר לכך, כאשר המוזמנים מקבלים לידיהם את ההזמנה המעוצבת בטוב טעם, הם לא יכולים לסרב לה. גם אלה שהתלבטו אם לבוא לחתונה או לא, יאשרו בסופו של דבר את ההגעה. ולבסוף, ההזמנה היא התדמית שלכם. סגנון ההזמנה שתבחרו אומר עליכם לא מעט כזוג. הזמנה לחתונה היא בעצם הפנים שלכם ודרככם האישית להביע את עצמכם רגע לפני שאתם מתחתנים: בין אם באמצעות ציור מקורי או משפט הייחודי רק לכם.

מתחתנים ב-2019? אלה ההזמנות המקוריות והמוצלחות ביותר שתמצאו

מחפשים רעיונות לעיצוב ההזמנה המיוחדת שלכם? קבלו כמה עיצובים מקוריים של 2019 שישאירו את המוזמנים שלכם פעורי פה:

  • הזמנות נפתחות ויוקרתיות – מדובר בהזמנות הקלאסיות דמויות איגרות ברכה שאפשר לפתוח ולסגור. הזמנות אלה מתאימות במיוחד לזוג בורגני שמחפש יוקרה וייצוגיות. הזמנות אלה מגיעות בדרך כלל בעיצובים סולידיים וכוללים איורים בצבעי זהב, שחור או כסף.
  • הזמנות פרח – הזמנות לחתונה המעוטרות בפרחים צבעוניים וססגוניים עושות טוב על הנשמה. יכול להיות שהפרחים מהווים חלק בלתי נפרד מהזוגיות שלכם. אולי נפגשתם בפסטיבל פרחים בחו"ל או שפשוט אתה נוהג להביא לה זר פרחים בכל יום שישי בתור מחווה רומנטית.
  • הזמנות שני צדדים – אם אתם בקטע של לשמור על הסביבה ותמיד מדפיסים דו"צ בעבודה, אתם תאהבו את ההזמנה הדו צדדית. כי מצד אחד, אתם חוסכים בנייר, ומן הצד השני מתקבלת הזמנה מעוצבת של ממש.
  • הזמנה שהיא מגילה – מי אמר שהזמנה לחתונה צריכה להיות בגודל סטנדרטי? אם אתם רוצים להיות קצת יותר מקוריים, תוכלו להזמין הזמנה שהיא מגילה – כלומר, אפשר לגלול אותה ולקשור בחוט.
  • הזמנה עם סימניה – רוצים שהמוזמנים שלכם יזכרו את תאריך החתונה שלכם גם כשהם קוראים ספר? או אולי אתם אוהבי ספרים בעצמכם? כך או כך, יש לכם אפשרות לבחור הזמנה לחתונה עם סימניה מעוצבת ומקורית.
  • קופסה במקום מעטפה – רוצים לצאת מקוריים במיוחד? החליפו את המעטפה הסטנדרטית של ההזמנה בקופסה מקורית. תוכלו לחלק לאורחים המיוחדים שלכם הזמנה בעיצוב מיוחד שיוצאת מתוך קופסה המקושטת בסרט יוקרתי.
  • הזמנה בתלת מימד – בעידן הטכנולוגי שלנו הכול אפשרי, וכן גם להכין הזמנה לחתונה בתלת מימד. ממש כמו בסרט תלת מימד שאתם הולכים לראות בקולנוע, אתם מחלקים את ההזמנות לאורחים שלכם בצירוף משקפי תלת מימד, כדי שהם יוכלו להתפעל מהעיצוב. לא מגניב?

יש מי שיעצב לכם את ההזמנות

ראינו שגם הזמנה לחתונה יכולה להיות מעוצבת ומקורית. וכעת, עליכם לפנות לאנשים המקצועיים אשר יודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. הכירו את חברת FreePrint  – המרכז הישראלי להזמנות חתונה. אתם מוזמנים להיכנס לאתר, להתרשם מההזמנות השונות והמגוונות, לבחור את הסגנון המיוחד שלכם וליצור קשר.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.