לידה היא מאורע מרגש מאוד. מיד לאחר הלידה, בני המשפחה, החברים והמכרים, מברכים את בני הזוג, מביעים את שמחתם ולא פעם גם מגיעים לבקר את היולדת ולהתפעל מהרך הנולד. כאשר מדובר בלידה של בן, הרי שיחד עם ההתרגשות המלווה את תהליך הלידה ואת הצטרפותו של התינוק החדש לחיק המשפחה, הרי שישנה התרגשות המלווה את בני הזוג ואת בני משפחותיהם הנובעת מעצם הידיעה שביום השמיני ללידת התינוק, יערך אירוע חשוב, מרגש ומשמעותי מאוד: ברית המילה. תכנון אירוע הברית הוא לא דבר פשוט. מדובר באירוע אשר יש לתכנן בפרק זמן קצר של 8 ימים. הדבר הראשון שיש לעשות כמובן בתום הלידה, הוא לסגור אולם אירועים עבור חגיגת ברית המילה וכמובן: לערוך הזמנה לברית עבור כל החברים והמכרים.

הזמנה לברית- האמנם?

על פי היהדות, הזמנה לברית היא לא דבר רלוונטי. מדובר במצווה וכאשר מזמינים לברית, הרי שהאדם שקיבל את ההזמנה מחויב להגיע על פי אותה ההלכה. לכן, על ברית יש להודיע ולא להזמין, שאז האדם שקיבל את ההודעה הזו, יוכל לבחור להגיע או שלא להגיע מכל סיבה אחרת ולא לחוש מחויב להגיע, בהתאם להלכה היהודית. אז לאחר שסוגרים אולם אירועים עבור ברית המילה, זה הזמן לנסח את ההודעה על הברית, אותה תשלחו לבני המשפחה, לחברים ולמכרים. הודעה זו תכיל בה לרוב משפט המציין את התרגשותכם מלידת בנכם ואת ההודעה על עריכת ברית המילה שלו, ביום השמיני ללידתו, בשעה מסוימת שתקבעו מול אולם האירועים וכמובן, באולם אירועים מסוים. חשוב לזכור שמדובר באירוע אשר מארגנים אותו בטווח זמן קצר ולכן, יש צורך לערוך רשימה של כל החברים, המכרים ובני המשפחה שאתם עתידים להזמין לברית המילה ולא לשכוח להודיע לאף אחד.

בחירת אולם אירועים לברית

על אף שפרק הזמן שבו מתכננים חתונה הוא קצר ולא מעט אולמות אירועים אינם פנויים בטווח זמן מידי וקצר, הרי שלא כדאי להתפשר על אולם האירועים הרלוונטי לצורך עריכת ברית המילה. מדובר באירוע מרגש ממש, אשר אתם בוודאי רוצים לזכור לאורך חייכם ולכן בטרם תבחרו אולם אירועים עבור עריכת אירוע הברית באופן אקראי, רק בשל לחץ בזמן או חוסר באנרגיות עבור בדיקת אולמות אירועים, כדאי שלפחות תקבלו המלצות על אולמות אירועים שונים הרלוונטיים לעריכת אירוע מעין זה. כמובן שבכדי לסגור על המחיר הרלוונטי ובכדי שבאמת תדעו כיצד האירוע שלכם הולך להראות באולם אירועים זה, רצוי לפנות מעט זמן בכדי להגיע לאולם ולהתרשם ממנו. עדיף להגיע כאשר נערך בו אירוע. אם ניתן להגיע לאירוע ברית באולם בכדי לבחון כיצד אירוע מעין זה מתנהל באולם האירועים, הרי שזה הדבר הכי טוב.

מה עושים לאחר בחירת אולם אירועים והוצאת הודעת על הברית

אז בחרתם אולם אירועים ודאגתם להודיע לכל החברים, בני המשפחה והמכרים על אירוע ברית המילה של בנכם. ומה הלאה? ובכן, כדאי מאוד לדאוג לבדוק איזה מנות יוגשו במהלך ברית המילה, אם ישנן מספר אופציות, יש לבחור את האופציה הרלוונטית לכם. כמו כן, כדאי מאוד לדאוג לצלם מקצועי אשר ידאג לתעד את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר. אין ספק שצלם איכותי יספק לכם את המזכרת הטובה ביותר מהאירוע המרגש הזה. כמו כן, כדאי לבחור בעיצוב אולם במידה והוא לא מעוצב במידה מספקת לטעמכם, לדאוג שתהיה באולם עריסה עבור הפעוט, לאטרקציות הרלוונטיות לאירוע במידה ואתם מעוניינים בכך, למזכרות מהאירוע, למוהל אשר ימול את התינוק, לכל הדברים הרלוונטיים עבור עריכת הברית ועוד.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20