צילום:

 

הדאגה לאיכות הסביבה היא דבר חשוב מאוד במציאות של ימינו ולכן, דורש מכל או אשר עוסקים בתחום כלשהו שבכוחו לזהם או לפגוע באיכות הסביבה, לעשות זאת באופן מפוקח. באמצעות חוקים ותקנות שונות הנוגעות לדיווחים רלוונטיים למשרד להגנת הסביבה, מפקח המשרד על ההשפעה הסביבתית של העסק. לדוגמא: היתר רעלים, כל חברה או עסק אשר מחזיקים או סוחרים ברעלים, חייבים לקבל היתר לשימוש ברעלים מהמשרד להגנת הסביבה . ע"י כךהמשרד להגנה הסביבה פועל למען צמצום הפגיעה באיכות הסביבה.

כך תהפכו עסק או חברה לידידותיים לסביבה

לא מעט עסקים וחברות נדרשים לדווח למשרד לאיכות הסביבה דיווחים שונים שרלוונטיים למען בקרה ושליטה על גורמים שבכוחם לפגוע באיכות הסביבה. כך למשל, חוק האריזות דורש מכל חברה או עסק העוסקים בייבוא ושיווק מוצרים באריזות שונות, לדווח על כמות האריזות ששווקו בשוק. . מדובר בחוק חשוב מאוד אשר מטרתו לעודד מחזור ואחראיות תאגידית ובטווח הרחוק,למנוע את זיהום הסביבה ולשמור על סביבה נקייה ונעימה למחיה. כיום קיימות לא מעט חברות אשר מסייעות לעסקים ולחברות להיות ידידותיים יותר לאיכות הסביבה. חברות מעין אלו יסייעו לעסק או לחברה בדיווח על פי החוק הנוגע לאריזות ובתחומים נוספים כגון: קבלת אישור לשימוש בחומרים מסוכנים, ייעוץ בנוגע לאופן השימוש בחומרים הללו, ייעוץ לקבלת רישיון עסק, טופס 4  ועוד.

במה יסייע לכם ?

החברות אשר עוסקות בייעוץ סביבתי כיום, מסייעות לכל עסק להתנהל בצורה הטובה והנכונה ביותר, על מנת למזער את הנזקים הצפויים מפעילותו העסקית לסביבה. חברה מעין זו מכילה אנשי מקצוע בעלי ידע רחב היקף בתחום, בעלי ניסיון ובעל יכולת לסייע לעסק הן בתחום הייעוץ גרידא והן בתחום סיוע בקבלת אישורים נדרשים לפעילות העסק ולדיווחים הנדרשים למשרד לאיכות הסביבה. ככל שהחברה הינה חברה מנוסה, מקצועית ובעלת ותק בתחום, כך היא תסייע לעסק או לחברה לצמצם את ההשפעה הסביבתית שלה, ולהיות ידידותיים לאיכות הסביבה. דבר זה יהיה חיובי הן לפעילות התקינה של העסק, הן לשמירה על והן להפיכתו של העסק פופולארי בקרב כל אוהבי .

כתיבת התוכן ופרסום הכתבה נעשה ע"י חברת אוצר מילים המספקת שירותי קופירייטינג לעסקים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא