אחרי שתועד צועק, מקלל ויורק על תלמיד בן 10, נהג הסעות תושב מזרח ירושלים, כבן 44, הושעה לחודשיים מעיסוקו. בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראה הנהג – מטעם חברת א.ס. הסעים, שהיא חברת קבלן של 'אגד' – כשהוא צועק על הילד "מי אתה??" ומתקרב אליו בצורה מאיימת. הילד המפוחד מנסה להתנצל, אך נראה כי הדבר מגביר את חמת זעמו של הנהג שעובר ליריקות, קללות ונזיפות בשפה הערבית ובעיטה באחד ממושבי האוטובוס. בהמשך הוא אף גוער בילד לרדת מהאוטובוס.

בית המשפט שחרר היום (ד') בתנאים מגבילים את נהג ההסעות, אחרי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בחשד לתקיפת חסר ישע. התלונה הוגשה בתחילת השבוע במשטרה על ידי אמו של ילד כבן 10 ולפיה, בעת שנסע ברכב ההסעות, הותקף, על פי החשד, על ידי נהג ההסעות והאירוע תועד. חקירה נפתחה ועורבו חוקרי ילדים מפאת גילו של הקורבן. כאמור, בתום החקירה, זומן הנהג לבית המשפט, אשר שחרר אותו תוך הטלת איסור עיסוק כנהג הסעות ילדים לתקופה של חודשיים, עד לתאריך 10.1.2018.

הנהג האלים. צילום מסך
הנהג האלים. צילום מסך

 

בדיון שהתקיים היום בעניינו בבית המשפט, אמרה השופטת כי "קיים חשד להתנהלות שאינה תואמת את עבודת המשיב כנהג הסעות ילדים ויש לאפשר למבקשת לחקור את הדבר".

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי