הופעות

מלבד להופעות של זמרים ונגנים נוכל למצוא גם הופעות סטנד אפ של סטנדאפיסטים בתחילת דרכם (בעולם הסטנד אפ) כמו משה אשכנזי ועוד… ההופעות הם בכל הארץ, תוכלו למצוא בכל מועדוני זאפה את ההופעות. בנוסף לאמנים הישראלים יגיעו לארץ גם להקות ואמנים מחו"ל כמו להקת Disturbed.

יש עוד זמן

נכון, הקיץ יגיע רשמית רק בעוד מספר חודשים אבל מכירת הכרטיסים לחלק מההופעות כבר החלה ולשאר המופעים תחל מכירת הכרטיסים בקרוב. הביקוש להופעות קיץ מאוד גבוה ולכן רצוי להזמין את הכרטיסים כמה שיותר זמן מראש. לרוב, ההופעות המתקיימות במרכז הארץ יהיו עם ביקוש גבוה יותר וככל שהזמן עובר יותר כרטיסים ימכרו.

אילו אמנים נוכל למצוא בהופעות קיץ 2019??

רשימת האמנים ארוכה ועדיין לא סגורה, עוד אמנים מתווספים ועוד הופעות נפתחות. המופעים מתקיימים במועדוני זאפה אשר פרוסים לאורך כל הארץ: תל אביב, הרצליה, ירושלים, חיפה, כרם ברקן, אמפי שוני, זאפה LIVE פארק בראשון לציון ובית גבריאל. תוכלו למצוא הופעות של: מוקי, גיא ויהל, מאור כהן (סטנדרוק) ,רותם אבוהב (סטנד אפ), אמיר דדון, יונתן רזאל, רד בנד, יובל דיין, "מה קשור", עידן רייכל, אביב גפן, להקת Disturbed ועוד… תוכלו למצוא באתר של זאפה את ההופעה באזור המגורים שלכם.

הופעות חמות

 

  • הפרויקט של עידן רייכל – עידן רייכל והפרויקט יוצאים לסבב הופעות לאורך חודש יוני, מדובר על מספר מצומצם של הופעות, כל ההופעות מתקיימות במועדוני זאפה ברחבי הארץ. המופע שצלח כל כך שנה שעברה חוזר לסבב נוסף, הכרטיסים כבר נחטפים. בכל מקום בו יתקיים הפסטיבל יוקם מתחם קולינרי של שף יובל בן נריה. בנוסף, במתחם הקהל יוכל ליהנות מתערוכת צילומים של הצלם זיו קורן, תוכלו למצוא שם צילומים מהפרויקט של עידן רייכל שהצלם תיעד לאורך שני עשורים. המחירים נעים בטווח של 174-324 ש"ח. שערי הפסטיבל יפתחו מוקדם כדי לאפשר לקהל ליהנות מכלל החוויה.
  • להקת הרוק והמטאל Disturbed – הלהקה אישרה הגעה למופע יחיד בזאפה LIVE פארק ראשון לציון ב-2 ביולי 2019. הלהקה התפרסמה לאחר הקאבר המפורסם שלה לשיר Sound of Silence של סיימון וגרפינקל. דריימן, סולן הלהקה הוא יהודי ובן למשפחה של ניצולי שואה. לאחר הרבה ניסיונות להביא את הלקה לארץ סוף סוף זה קורה והכרטיסים לאט לאט אוזלים. המחיר עבור כרטיס הוא 390-490 ש"ח. המופע בעמידה.
  • הדג נחש – הפסטיבל החברתי הראשון בישראל יתקיים בקיץ 2019 בזאפה LIVE פארק בראשון לציון. הלהקה חוגגת במסיבת ענק ומציינת למעלה משני עשורים. בנוסף לדג נחש יצטרפו למופע מיטב האמנים ועשרות מהארגונים החשובים בישראל לשינוי חברתי. בערב החד פעמי תוכלו למצוא אמנים כמו: התקווה 6, דיקלה, נצ'י נצ', דני סנדרסון, Balkan beat box ועוד הפתעות.. המופע יתקיים ב-13 ביוני. המחיר אותו תשלמו בכדי ליהנות מכלל האמנים האלה הוא רק 200 ש"ח, מתוך הסכום הזה 10 ש"ח מגיעים לארגונים חברתיים כתרומה.

 

איך רוכשים כרטיס?

נכנסים לדף הבית של זאפה, בוחרים את מיקום המועדון הנוח לכם ביותר, בוחרים את התאריך הנכון ויוצג עבורכם דף לבחירת המיקום בו תרצו לשבת (או לעמוד). המחיר של הכרטיסים משתנה בהתאם למיקומכם בקהל. ככל שתבצעו את הרכישה מהר יותר כך תוכלו לבחור את המקומות שהכי יתאימו לכם.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20