כאשר אנו מחפשים עבודה איננו נותנים את דעתנו רק לסוג העבודה, תנאי השכר ופיצויים שונים, אלא גם למראה הכללי של המקום. משרד מבולגן או מלוכלך עלול להרתיע אותנו, בעוד משרד יפה ומעוצב יגרום לנו להסכים לתנאי ההעסקה, גם אם זה לא בדיוק מה שחיפשנו. כאשר אנו מבלים 9 שעות ויותר במקום אחד, אנו מתייחסים אליו כמו אל בית. משום כך, כל בעל עסק צריך לדאוג לנראות המשרד הפרטי שלו.

כיסא קטן, הבדל גדול

אחד הדברים הראשונים שיש לעשות כאשר עוברים למשרד חדש הוא להתעניין ברכישת כיסאות טובים ואיכותיים. על כסאות משרדיים יושבים העובדים במשך זמן רב, ולכן הם צריכים להיות אורתופדיים ומותאמים לגוף. רק כסאות איכותיים יכולים למנוע תופעות כמו כאבי ראש, כאבי גב או כאבי צוואר הנגרמות על ידי ישיבה ממושכת במקום אחד. אז אם אינכם מעוניינים לפגוע בבריאותם של העובדים שלכם, כמו גם בתפוקת העבודה, חשוב להתייעץ עם נציגים מקצועיים ולבחור כסאות מרופדים ונוחים.

הלוח שאינו מיועד למורים

בילדותנו אנו זוכרים את לוחות הגיר הירוקים ששימשו לפתירת תרגילים בחשבון או ללימודי שיעורים בהבעה והבנת הנקרא. אנו כילדים אהבנו לסחוב את הגירים הצבעוניים ולצייר על גבי הקירות והאספלט של בית הספר. מאז עברו שנים רבות והיום משתמשים יותר בלוחות משוכללים יותר. לוח מחיק לבן ויוקרתי החליף עד מהרה את הלוח הירוק, והיום ניתן לראות אותו במוסדות לימודיים כמו גם במשרדים. הלוח המחיק שבמשרד מאפשר לכם לתכנן תכניות עתידיות או להדגים דברים במהלך הדרכה.

לקבל את כולם בסבר פנים יפות

דלפק קבלה הוא הדבר הראשון שרואים האורחים שבאים למשרד. אלה יכולים להיות מרואיינים חדשים, אנשי עסקים או קרובי משפחה שקפצו להגיד שלום. זהו הדלפק שמאחוריו יושבים המזכירה או איש הקבלה ומסייעים לכל אדם חדש שמגיע. מסיבה זו, חשוב להשקיע בעיצוב הדלפק ולבחור דלפק חדש, נוח, מקורי ואיכותי.

להכיר את הריהוט המשרדי

מעבר לכסאות המשרדיים, דלפקי הקבלה והלוחות המחיקים, קיימים פריטים רבים המאפיינים ריהוט משרדי טוב. אלה כמה ממבין הרהיטים והפריטים שכדאי להזכיר:

  • ארונות – בדיוק כמו בבית, הארונות במשרד משמשים לאחסון חפצים. רק במקום לאחסן בגדים, הם מאחסנים תיקיות ולעתים גם את החפצים האישיים של העובדים. כאשר בוחרים ארון למשרד חשוב שהוא יתמזג עם שאר העיצוב. מכיוון שמדובר בפריט גדול במיוחד, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים מקצועי לפני שמכניסים ארון לחדר.
  • פינות ישיבה נוחות – לעתים, באמצע היום, העובדים שלכם מתעייפים מהעבודה ורוצים לצאת להפסקת אוכל קצרה. כדי להנעים את זמנם, כדאי לרכוש פינת ישיבה מעוצבת ומרופדת. את הפינה הזו יכולים העובדים לנצל כדי לצאת להפסקות אוכל או עישון.
  • עמדה לעובד – השולחן הוא המרכיב העיקרי בעמדתו של העובד המסור. עליו מוצב המסך של המחשב, ניירות חשובים כמו גם כוס הקפה המחזיקה את העובד ערני גם בשעות הקשות יותר בסוף היום. מסיבה זו, חשוב להתאים את עמדת העובד לסוג העבודה שהוא מבצע.
  • כונניות – הכוננית הקטנה שימושית ביותר עבור כל עובד ועובד. אם אתם מעוניינים לשדרג את המשרד שלכם, הצמידו כונניות קטנות לעמדות של העובדים. הם רק יודו לכם על כך, שהרי כעת הם יוכלו לאחסן את חפציהם בבטחה ולהשגיח עליהם.

ריהוט משרדי קונים בקיוביק

חברת קיוביק דיזיין בע”מ היא חברה מנוסה ומקצועית המספקת ריהוט איכותי למשרד. כאן תוכלו למצוא ריהוט עץ איכותי לצד ריהוט מרופד ומעוצב. הצוות המקצועי של קיוביק ישמח לעזור לכם לבחור את הריהוט הטוב ביותר שישדרג את המשרד שלכם ויעורר קנאה במתחרים.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.