ארבעה חודשים אחרי שעו"ד איתמר הגיש כתב תביעה על סך 100,000 שקלים נגד , פעילת שהטיחה בו עלבונות בשוק , חתמו השניים על הסכם פשרה במסגרתו תתרום פעילת השמאל סכום כסף לארגון חב"ד.

בסרטון שמפרסם הערב (שני) עו"ד בן גביר, הוא מצהיר כי סופה של הפרשה בהסדר פשרה במסגרתו תתרום סלוצקר לחב"ד: "אני שמח להעניק היום לחב"ד סך של 8,000 ש"ח, ואני עוד יותר שמח שזו פעילת שמאל קיצונית שתורמת את הכסף", אמר בסרטון.

הפיצוי מגיע אחרי שבן ביקר בן גביר ביקר יחד עם בניו ובנותיו בשוק מחנה יהודה בירושלים, כאשר סלוצקר ניגשה אליו מבלי שתהיה ביניהם היכרות מוקדמת והחלה להטיח בו עלבונות, ביניהם טענה כי הוא "שמח כאשר שמע ששירה בנקי ז"ל נרצחה".

בן גביר טען בכתב התביעה כי הטענה על ששמח על הרצח של בנקי ז"ל היא "טענה חמורה, קשה, פוגענית ומכפישה". הוא אמנם אישר שהוא מתנגד למצעד, "ואולם בין אלה לבין לשמוח כאשר רוצחים נערה שכל חטאה שהיא צעדה במצעד – המרחק הוא רב מאוד". בעקבות כך, תבע כאמור את סלוצקר בסכום של 100,000 ש"ח.

במסגרת ההסדר אליו הגיעו הצדדים סוכם כי סלוצקר תתנצל ותתרום סכום כסף לצדקה ובתמורה ימשוך בן גביר את תביעתו. "היא התחילה לדבר על כל מיני עמותות, למען המסתננים, למען שונאי ישראל. אמרתי לה שהפיצוי יהיה למקום אחד – חב"ד", אמר עו"ד בן גביר.

 

אלון מליק

אלון מליק


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.