בית המשפט לתעבורה בירושלים האריך בצהריים (ב') בשבוע את מעצרו של החשוד בביצוע תאונת הפגע וברח בירושלים בשבוע שעבר. בתאונה נפגע באורח אנוש שחצה את מעבר החציה בצומת רמות.

במשטרה מייחסים לו עבירת הפקרה, שיבוש הליכה משפט, נהיגה בחוסר אחריות ואף נהיגה ברמזור אדום ועל כן ביקשו את הארכת מעצרו. עוד שלחו דגימות שתן של החשוד לבדיקות מעבדה לבירור האם היה תחת השפעת סמים.

"סנדרוסי נהג ברכב ופגע בילד בן 11 שחצה במעבר חציה, ככל הנראה כשהוא נוסע באור אדום. הוא פגע גם באחיו בן ה-13 שנפצע קל. כרגע הילד במצב אנוש בבית החולים שערי צדק. הנהג נעצר לשניה ועזב את המקום ללא הגשת עזרה", אמר נציג המשטרה.

סנגורו של החשוד, עו"ד משה סוחמי, טען כי על פי עדי ראיה הילד חצה באור אדום ותקף את נציג המשטרה: "עושים בו לינץ' ומבקשים לעצור אותו על בסיס טענות שובות לב, אך לא מבוססות". עוד לדבריו, ניתן היה לאתר את סנדרוסי באמצעות איכון המכשיר הסלולרי וכן להסתייע במצלמות כדי לאמת את זהות הנהג הפוגע.

כזכור, אמש הסגיר עצמו סנדרוסי למשטרה ונלקח לחקירה. הוא הכחיש כי נהג ברכב השכור על אף ששהה באותה העת בירושלים וטען כי השיב אותו בטרם אירעה הדריסה. לדבריו, לא ידע שנערכו חיפושים אחריו בזמן שבילה את חופשת החג בקרב משפחתו והסגיר עצמו מיד לאחר שגילה זאת ויצר קשר עם עורך דין.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.