שינויים רבים עוברים על הכדורגל העולמי בכלל בישראלי בפרט. הקהל לא צפוי לחזור בקרוב והשחקנים יצטרכו להתרגל לשחק מול יציעים ריקים. נכון לעכשיו מתווה החזרה של ליגת העל כולל גם בידוד בית לכלל השחקנים למשך כל תקופת המשחקים (מלבד היציאה לאימונים ומשחקים כמובן). ולמרות הכל שמחה גדולה נרשמת אצל רבים כאשר בקרוב יוכלו אוהדי הכדורגל בישראל לחזור ולצפות בליגת העל בכדורגל במסך הטלוויזיה. שינוי נוסף שצפוי בליגת העל הוא הגדלת החילופים וזאת על מנת לשמור על בריאות השחקנים וצלמצם את האפשרות להיפצע.

לקראת חזרת הליגות המקצועניות וגביע המדינה, החל מסוף החודש, פנתה ההתאחדות לכדורגל לפיפ״א על מנת לבדוק את האפשרות לביצוע 5 חילופים במהלך המשחקים. הנהלת ההתאחדות תתכנס טרם חידוש המשחקים לישיבה בה תבקש לאשר את השינוי במידה שיתקבל לכך אישור מהתאחדות הכדורגל העולמית.

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל: ״החזרה לשחק מביאה עמה אתגרים חדשים ומתוך רצון להקל על הקבוצות ולשמור על בריאות השחקנים בסיטואציה שנוצרה, הנחיתי לבדוק את השינוי המתבקש בהקדם האפשרי. הקבוצות חוזרות לאחר פגרה ארוכה, שנכפתה על כולנו לנוכח משבר הקורונה, והעניין הפיזיולוגי חייב להילקח בחשבון״.

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.