שייע גלזר מקבל חולצה ממוסגרת מההתאחדות. צילום: ההתאחדות לכדורגל
מקבל חולצה ממוסגרת מההתאחדות. צילום: ההתאחדות לכדורגל

 

שייע גלזר, אחד משחקני הכדורגל הגדולים שהיו בכדורגל הישראלי, קיבל היום את הכבוד הראוי לו. ההתאחדות לכדורגל חגגה הערב ביציע הכבוד באצטדיון רמת גן, מיד עם סיום , לחלוץ העבר האגדי.

סמנכ”ל ההתאחדות, , העניק לחלוץ העבר חולצה ממוסגרת עם הספרה 9 ותעודת הוקרה. משפחת גלזר, כדורגלני עבר ובהם מוטל׳ה , רחביה רוזנבוים, נח רזניק, יוסף גולדשטיין, אשר בלוט, נסים בכר ועוד כיבדו את האירוע בנוכחותם. עיתונאי הספורט והשדר דני דבורין נשא דברים והעלה על נס את פועלו של גלזר כחלוץ אימתני והדגיש את היותו אחת מאגדות הכדורגל הגדולות ביותר שלנו.

לאחר מכן, התכבד גלזר בהדלקת נר חנוכה יחד עם שחקני נבחרת הנוער ושני גולשים מצטיינים שעמדו באתגר ההקפצות שערכה ההתאחדות בדף הפייסבוק שלה.

חגיגות יום ההולדת לשייע גלזר. שייע גלזר, אחד משחקני הכדורגל הגדולים שהיו בכדורגל הישראלי, קיבל היום את הכבוד הראוי לו. ההתאחדות לכדורגל חגגה הערב ביציע הכבוד ברמת גן, מיד עם סיום טורניר החורף, יום הולדת 90 לחלוץ העבר האגדי שייע גלזר. סמנכ"ל ההתאחדות, אבי לוי, העניק לחלוץ העבר חולצה ממוסגרת עם הספרה 9 ותעודת הוקרה. משפחת גלזר, כדורגלני עבר ובהם מוטל׳ה שפיגלר, רחביה רוזנבוים, נח רזניק, יוסף גולדשטיין, אשר בלוט נסים בכר ועוד כיבדו את האירוע בנוכחותם. עיתונאי הספורט והשדר דני דבורין נשא דברים והעלה על נס את פועלו של גלזר כחלוץ אימתני והדגיש את היותו אחת מאגדות הכדורגל הגדולות ביותר שלנו. לאחר מכן, התכבד גלזר בהדלקת נר חנוכה יחד עם שחקני נבחרת הנוער ושני גולשים מצטיינים שעמדו באתגר ההקפצות שערכה ההתאחדות בדף הפייסבוק שלה. צילום: ההתאחדות לכדורגל
חגיגות יום ההולדת לשייע גלזר. צילום: ההתאחדות לכדורגל
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.