מקורבי מסרו התייחסות להחלטת בית המשפט על שייאלץ 'ידיעות אחרונות' ו'הארץ' לשלם לבני הזוג נתניהו בעקבות תביעת הדיבה שהגישו נגדו. "בית המשפט קבע שיגאל סרנה הוציא את דיבת בני הזוג נתניהו וחייב אותו בתשלום פיצויים בסכום תקדימי", אמרו. "אך כנראה שההפסד הצורב לא הצליח להרגיע את האובססיביות החולנית שלו ביחס לזוג נתניהו".

לדבריהם, "בית המשפט גם קבע במפורש שהאירוע הנטען על ידי סרנה לא אירע מעולם ושמדובר בפרסום זדוני ומכוער שנכתב בלשון ארסית ומשתלחת. מוטב שסרנה יעשה חשבון נפש ויפנים את קביעתו של בית המשפט, או לפחות יקרא את דעתם של רבים מעמיתיו, שכתבו על הבושה הגדולה שגרם להם סרנה".

ביהמ"ש קבע: יגאל סרנה יפצה את רה"מ ב-100 אלף ש"ח

בימ"ש השלום בת"א קיבל בשבוע שעבר את תביעת הדיבה שהגישו רה"מ ורעייתו בתגובה ל"פרסומים זדוניים ומכוערים" שפרסם נגדם סרנה. העיתונאי יגאל סרנה הודיע כי יערער על ההחלטה. רה"מ נתניהו אמר בתגובה כי "סוף סוף נעשה צדק".

"סגנונו של הפרסום הנבחן הוא סגנון מתלהם שנועד גם הוא להאדיר את סיפור המעשה ולשוות לו אופי דרמטי, תוך הבעת זלזול בתובעים", כך כתב שופט בימ"ש השלום בת"א עזריה אלקלעי בתביעה הדיבה שהגישו רה"מ בנימין נתניהו ורעייתו נתניהו נגד העיתונאי יגאל סרנה.

מתוך 'לפני כולם', ימים א'-ה' בשעה 19:30

כזכור ב-20 במרץ 2016 פרסם סרנה פוסט מכפיש בפייסבוק בו טען כי רה"מ הוצא מרכבו במהלך נסיעה בכביש אחד בעקבות ויכוח עם רעייתו. "כשבלילה נעצרת שיירת ראש הממשלה בכבדה, ארבעה רכבים שחורים ועוד מאבטחים ומגנים ורכבים ונפלט ממנה בחושך אל כביש 1 בצעקות גבר לא צעיר שהוא עילת הכל, כי אישה אחת לא רוצה שיישאר אתה באוטו ושמה ללעג את כל האבטחה ובעצם את כל המדינה. זה חלק מהחיים", כתב סרנה בעמוד הפייסבוק שלו לפני יותר משנה". הוא הקדים לציין כי מדובר ב"מעשה שהיה".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.