משטרת ישראל האריכה הבוקר (רביעי) בשישה ימים את מעצרו של הנהג שסטה אתמול ממסלולו ופגע ברכבם של בני משפחת עטר מהישוב פסגות. ההורים וששת ילדיהם נספו.

משפחת עטר, יהי זכרה ברוך

 

הנהג, תושב גבעון החדשה בן 52, הנו בעל עבר תעבורתי של יותר מ-20 עבירות תנועה. הוא הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-10 ימים, אולם מעצרו הוארך בשישה ימים בלבד. השופט צבי פורר הורה על איסור פרסום שמו ותמונתו לבקשת סנגורו.

בהחלטת הארכת המעצר כתב השופט צבי פורר כי "החשד להריגה מתבסס בים השאר על ממצאים שהעלו חשד כי החשוד השתמש בסם", וכי "קיימות פעולות חקירה רבות שיש לבצע, אם כי אינני רואה מקום להיעתר למלוא ימי המעצר".

מה שנורת מרכב המשפחה. צילום: כבאות והצלה נגב

 

השופט פורר הוסיף כי "לא היו הרבה מקרים שבהם נתקלנו בתאונה כל כך קטלנית. הלב נחמץ. אני לא מאחל לאף אחד להיות במקום האיש שנמצא פה. אין מחלוקת לעניין החשד. אין צורך בהמשך החקירה".

סנגורו של החשוד, עו"ד אביעד חייט, אמר: "מדובר במקרה שתוצאותיו עגומות לכולם. הנהג מסר גרסה עוד בזירה; לאחר מכן, כשקיבל ייעוץ משפטי – חזר על גרסתו. הוא שיתף פעולה. הוא לא מפסיק לבכות".

אמש הותר לפרסום כי בתאונה הטרגית נספו בני משפחת עטר מהיישוב פסגות: יריב בן 45, שושי, בת 47, והילדים יעקב ישראל (12), עטרת (11), איילה (9), מוריה (7), ידיד (5) ואביגיל (3).

יהי זכרם ברוך.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא