צילום: יח"צ

 

כולנו מכירים את הריח הממכר של ספר חדש או מחברת שזה עתה נקנתה. ריח הדפוס נחשב לאחד הריחות המזוהים ביותר עם עשיה, יצירה והענקת מתנה. כל בעל עסק שמעוניין להכיר ללקוחות את המוצרים השונים שהוא מוכר ישתמש בוודאי בשירתי דפוס שונים, של עלונים, שלטים, כרזות וגם פלאיירים לחלוקה בתאי הדואר.

פונים לבית הדפוס

כאשר אנו מעוניינים להגיע לתוצאה איכותית של הדפסה, יהיה עלינו לפנות אל בית דפוס בחיפה שיבצע בעבורנו את המשימה הזו. פניה אל איכותי היא ללא ספק צעד נבון ככל שמדובר על הדפסה של מוצרים רבים. הדיוק והאיכות הם הגורם שישפיע על התוצאה הסופית שנקבל.

מה ניתן להדפיס?

במסגרת שירותי ההדפסה ניתן לייצר דברים רבים ומרתקים מהדפסה של עלון מוצרים ועד להדפסה של ספר שלם.

 

  • הדפסת ספרים היא אחת הפעולות המרגשות ביותר שקיימות. אמנם מדובר על ביצוע טכני לחלוטין שמבצע עת ידי מכונות דפוס מתקדמות, אך מן הסתם מי שכתב את הספר יוכל לראות אותו קורם עור וגידים והופך למוצר מן המניין.
  • חשוב לבחור בבית דפוס וותיק שמחזיק במכשירי הדפסה ברמה גבוהה. כיום ניתן לספק את העבודה במהירות גבוהה מאוד ללא עיכובים מיותרים.

 

  • אם מדובר על מיתוג של עסק כל שהוא אז מומלץ להתייעץ עם מעצב שמבין בנושא זה.
  • כנסים גדולים זקוקים לפעמים להדפסה של דגלים. מומלץ לוודא שבית הדפוס מסוגל להדפיס ברזולוציה מתאימה כך שהתוצאה תהיה מרשימה.

הדפסה של חוברות

לא חייבים להדפיס דווקא ספר שלם בכריכה קשה וניתן להסתפק גם בחוברת. הדפסת חוברות היא אמנות בפני עצמה וישנם גורמים רבים שישפיעו על הצורה הסופית. כאשר מדובר על כמות גדולה של מוצרים כדאי להיות עם היד על הדופק ולא להתפשר על איכות ההדפסה. שלא כמו בימים עברו, כיום ניתן להגיע לרמה גבוהה מאוד של ביצוע ועל כן חשוב לפנות רק לחברה בעלת ניסיון רב בתחום.

חברת דיגיטול היא בית דפוס שמציע סוגים רבים של שירותי הדפסה. בין השאר החברה מספקת שירותים למוסדות, לסטודנטים ולאנשים פרטיים שמעוניינים לפרסם חומרים שונים או לקדם את העסק שלהם.

הכתבה פורסמה באדיבות מקומונט חיפה – חדשות חיפה באינטרנט.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא