הטרמיטים מהווים נזק לרהיטי העץ, למשקופים ולכל פריט העשוי מעץ. היות שעצים מתים הם המאכל האהוב עליהם, הם עלולים לעשות שמות בכל רהיטי הבית. על כן, אם אתם מבחינים בשבילי בוץ על הקירות, סימני נסורת ליד הרהיטים האהובים שלכם או שבביתכם מסתובבים חרקים מזוהים, ייתכן שמדובר בטרמיטים שיש צורך להדביר במהירות.

מיהו מדביר טרמיטים מקצועי

כשיש ספק, אין ספק. אם אתם חושדים בכך שהטרמיטים פלשו לביתכם, חשוב להזמין מדביר טרמיטים. אלה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכם לאתר את המדביר הנכון עבורכם:

  • מדביר עם תעודות – כאשר מזמינים מדביר, חשוב לוודא שיש לו רישיון לעסוק בתחום. אחרי הכול, מדובר בעבודה עם אחריות לא מעטה, ועל כן חשוב שיעשה אותה איש מקצוע מנוסה ואחראי.
  • מהו החומר שבו משתמשים במהלך ההדברה – לפני ההדברה כדאי לדבר עם המדביר ולשאול אותו על חומרי ההדברה. חשוב לוודא שהמדביר משתמש בחומרים מורשים שפוגעים בטרמיטים אבל לא בסביבה.
  • אחריות – מהי האחריות שהמדביר מוכן לתת על ההדברה?
  • המלצות – כדאי לאסוף המלצות מחברים ובני משפחה על מדביר טוב ומקצועי.

מדוע כדאי להזמין שירותי הדברה?

כשאתם מחליטים להזמין את שירותיה של חברת הדברה מקצועית כדי להילחם במזיקים, אתם עושים את הדבר הנכון. קיימים כמה יתרונות שניתן להפיק מחברת הדברה מיומנת. ראשית, חברה זו משתמשת בחומרי הדברה בזהירות. אמת, לא פעם מדובר בחומרים רעילים שמטרתם לפגוע במערכת העיכול של הטרמיט ולהרוג אותו. על כן, המדביר המקצועי מכין את דיירי הבית לקראת ההדברה ומנחה אותם להרחיק את הרהיטים מהקירות. מדבירים מקצועיים אינם מוותרים על תקנות הבטיחות. הם פועלים לפי הנחיות מפורשות ולאחר שקיבלו הכשרה לעסוק בתחום ההדברות.

שנית, טיפול מקצועי בטרמיטים תקף לטווח ארוך. לא אחת המדביר מחדיר חומר הדברה אל בין קירות הבית או אל הקרקע שמסביב לבית.

שלישית, המדבירים אינם מתחילים לבצע את ההדברה מבלי שיבצעו קודם כל בדיקה יסודית שתוכיח את קיומם של הטרמיטים המזיקים. אחת הבדיקות הנפוצות היא הכנסת מברג אל המשקוף העשוי מעץ. אם המברג חודר אליו בקלות, קיים חשש גדול לקיומה של מושבת טרמיטים מתחת למשקוף. רק לאחר שהמדבירים בוחנים את השטח, הם יכולים לצאת לדרך ולהתחיל בהדברה.

רביעית, במסגרת הדברה מקצועית יש לכם אחריות של 5 שנים שהטרמיטים לא יחזרו להטריד אתכם. כך תוכלו לנהל את חייכם כרגיל מבלי לחשוש שיגרם לכם נזק של אלפי שקלים.

מדבירים ומרגיעים

במובן מסוים, המדבירים מתפקדים גם כפסיכולוגים. כאשר אתם מתקשרים אליהם בעודכם לחוצים ממתקפת הטרמיטים ההרסנית המאיימת עליכם, הנציגים המקצועיים ידעו להגיד לכם מילה טובה ולהרגיע אתכם. הם ישאלו אתכם שאלות ענייניות כדי להבין טוב ביותר את הבעיה, ימליצו על דרכי פעולה שיטתיות, והעיקר – יגיעו אליכם במהירות האפשרית על מנת לעזור לכם להתגבר על הבעיה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20