17:45 20/02/2018
דף הבית > ספורט > הגרלה קשה מאוד לבית״ר ירושלים: סנט אטיין מצרפת

הגרלה קשה מאוד לבית״ר ירושלים: סנט אטיין מצרפת

מכבי תל אביב שהיתה מדורגת בהגרלה קיבלה יריבה קלה יחסית, היידוק ספליט מקרואטיה

אם בבית"ר ירושלים חלמו על עלייה לשלב הבתים בליגה האירופית, אז ההגרלה שנערכה בשוויץ סידרה לקבוצה של רן בן שמעון את ההגרלה הקשה ביותר שניתן היה לקבל, סנט אטיין. הקבוצה הצרפתית היא מסוכה קשה בדרך של בית״ר ירושלים לעבור את שלב בפלייאוף של הליגה האירופית.

רן בן שמעון. צילום: פלאש 90
רן בן שמעון. צילום: פלאש 90

בניגוד למכבי. בית״ר ירושלים לא היתה מדורגת ולכן קיבלה הגרלה קשה. סנט אטיין סיימה בעונה האחרונה את הליגה בצרפת במקום ה-6 ובליגה האירופית בעונה שעבר. העפילה לשלב שמינית הגמר והודחה על ידי באזל. גם בית״ר וגם מכבי יתחילו את הפלייאוף בבית והגומלין יהיה בחוץ. המשחקים ייערכו בארץ בתאריך 18/8/16 והגומלין 25/8/16.

דווקא מכבי תל אביב קיבלה הגרלה הרבה יותר קלה וסגנית האלופה תפגוש את היידוק ספליט הקרואטית. שוטה אברלדזה, מאמן מכבי תל אביב, יכול כבר לחלום על עלייה לשלב הבתים בליגה האירופית, מכבי תל אביב טובה יותר מספליט והיא מועמדת לעבור אותה.

ריקן , מכבי תל אביב
ריקן , מכבי תל אביב

היריבה של מכבי, היידוק ספליט החלה את הליגה בקרואטיה ואחרי שני משחקי ליגה יש לה שני ניצחונות. בעונה שעברה הודחה הקבוצה בשלב הפלייאוף על ידי סלובן ליברץ׳ מצ'כיה

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ההסכם שבשתיקה: ההתאחדות הגיעה להסכם מביך עם טביב

אנשי ההתאחדות לכדורגל ביקשו מבעלי בית"ר ירושלים לעזור להם לעזור לו, ואם כבר הוא בוחר להמשיך לנהל את המועדון - שייעשה זאת באופן דיסקרטי והרחק מהמצלמות