אלון חזן. פלאש90
. פלאש90

 

אולי הפעם: הגרלה נוחה מאוד לנבחרת הנוער של ישראל (U19) במוקדמות 2019. הנבחרת של אלון חזן, שכשלה בקמפיין המוקדמות האחרון אחרי שלא העפילה משלב הבתים, תפגוש את גאורגיה, אזרבייג'אן וליכטנשטיין. שתי הנבחרות הראשונות יעלו לשלב העילית, בו יהיו 7 בתים. המנצחת בכל בית תקבל את הכרטיס לטורניר הגמר שיתקיים בארמניה בקיץ 2019.

עבור אלון חזן, שהחליף את בתפקיד, יהיה זה קמפיין קריטי. בהגרלה שנערכה היום, חזן קיבל בית ממנו הנבחרת חייבת לעלות לשלב העילית – כל תוצאה מלבד שני המקומות הראשונים תהיה כישלון גדול שיתווסף לכישלון במוקדמות יורו 2018 בו נבחרת הנוער סיימה רק במקום השלישי בשלב הבתים המוקדם אחרי אוסטריה וקוסובו.

ההגרלה של (U17) במוקדמות יורו 2019 סידרה לישראל את ספרד המצויינת שתסיים בוודאות במקום הראשון בבית, אבל הנבחרת של קיבלה שתי נבחרות חלשות ממנה, איי פארו ומקדוניה. נבחרת הנערים של ישראל אמורה לסיים במקום השני ולהעפיל לשלב העילית שם תנסה להפתיע ולהעפיל. גם כאן שתי הראשונות יעפילו לשלב העילית וישראל תנסה לחבור לספרד, שאמורה לעלות בקלילות. טורניר הגמר יתקיים באירלנד במאי 2019.

הפעם האחרונה שנבחרת כלשהי של ישראל העפילה לאליפות אירופה, היתה 2014, אז הוביל אלי אוחנה את נבחרת הנוער לאליפות אירופה שנערכה בבודפשט, הונגריה. היה זה ההישג הבודד של נבחרות ישראל מאז העלייה של עם גיא לוי לאליפות אירופה בצרפת ב-2006.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.