, יועצו היהודי של הנשיא טראמפ ובעלה של בתו איוונקה, ייחקר ב-FBI בעקבות פגישותיו עם בכירים בממשל הרוסי. כך פורסם אמש (ה') בכלי התקשורת בארה"ב.

ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ. צילום: מדברים תקשורת
ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ. צילום: מדברים תקשורת

לטענת רשת החדשות , קושנר מחזיק במידע חשוב בנוגע לקשרים של עם הממשלה הרוסית. לדבריהם, חתנו של הנשיא נפגש עם הרוסים בסביבות חודש דצמבר האחרון, בין נצחונו של טראמפ בבחירות לבין כניסתו לתפקיד בינואר.

במקביל, בכלי התקשורת בארה"ב טוענים כי בפרשה מעורבים מייקל פלין, היועץ לביטחון לאומי לשעבר ומקורבו של טראמפ, ופול מנפורט, יו"ר מטה הבחירות של הנשיא האמריקאי.

ג'יימי גורליק, סנגורו של ג'ארד קושנר, אמר כי מרשו דיווח מרצונו על הפגישות לקונגרס וכי הוא פועל בהתאם לחוק. "הוא ישמח למסור עדות נוספת אם יצטרך", אמר גורליק.

"התקשורת – פייק ניוז, אויב העם ומלאים בשנאה עיוורת"

הנשיא טראמפ התייחס לפרשה בעבר והטיח האשמות קשות בכלי התקשורת בארה"ב. כך למשל, בחודש פברואר האחרון טראמפ צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אל תאמינו לזרם המרכזי של התקשורת, הפייק ניוז. תקשורת הפייק ניוז הכושלים הם: , NBC, ניו יורק טיימס, ו-CBS. הם לא האויבים שלי, הם האויבים של העם האמריקאי!".

טראמפ הוסיף, "תקשורת הפייק ניוז משתגעים עם תאוריות הקונספירציה והשנאה העיוורת שלהם. אי אפשר לצפות ברשתות ה-CNN וה-NBC, רשת פוקס היא מצוינת!".

"ניסיונות הפרסום הלא הגיוניים על הקשר עם הם ניסיון לטייח את קמפיין הבחירות הכושל של הילרי קלינטון. הדמוקרטים היו צריכים להמציא סיפור על מנת לחפות על ההפסד שלהם בבחירות, אז הם המציאו סיפור – . פייק ניוז!. ממציאים סיפורים ומקורות, הדמוקרטים הולכים שולל ודועכים מהר".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.