תנועת "ישראל שלי" פרסמה אתמול (שלישי) כי מאחורי העתירה שהוגשה לבג"ץ נגד הריסת בית המחבל מהחוליה שרצחה את דביר שורק ז"ל, עליה קבע השבוע בית המשפט שהיא "לא מידתית", עומד "המוקד להגנת הפרט" וכי ממשלת שוויץ היא מהגורמים המממנים את הארגון.

"שוויץ הכניסה סעיף בחוזה המענק שלה, לפיה "המוקד להגנת הפרט" יודיע למשפחות המחבלים על כוונת ישראל להרוס את בתיהם ויעתור לבג"ץ בכל אחד מהמקרים" אומרת שרה העצני כהן, יו"ר ישראל שלי.

בנוסף, אחת המטרות שהציבה ממשלת שוויץ היא לבנות קמפיין נגד החוקיות של הריסת בתים. זאת, למרות שמערכת הביטחון הוכיחה כבר אינספור פעמים שהריסת בתי משפחות מחבלים היא צעד הרתעתי אפקטיבי שמונע טרור עתידי.

'המוקד להגנת הפרט' נלחם כדי להציל את הבית של המחבלים שרצחו את ראובן שמרלינג ז"ל, את רזיאל שבח ז"ל, את רונן לוברסקי ז"ל, את עדיאל קולמן ז"ל ועוד.
והכל במימון שוויצרי נדיב, מבהירה העצני כהן, "בשם הגנה על זכויות אדם, שוויץ פוגעת באופן ישיר בזכות האדם הבסיסית ביותר – הזכות לחיים".
בישראל שלי מספרים על מאות מיילים שנשלחו לשגרירות שוויץ בישראל על ידי ישראלים, המבקשים לעצור את המימון של ממשלת שוויץ למוקד להגנת הפרט. בכוונתם להמשיך את הלחץ בעניין גם מול ממשלת שוויץ וגם מול ממשלת ישראל ומשרד החוץ.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.