אפשר לברך את הפועל שבע. אחרי הניצחון הגדול בדוחא והתיקו של מכבי תל אביב בטדי, הפער בין הקבוצות עומד על 8 נקודות כאשר בקופה נותרו 15 נקודות בלבד. תיאורטית נשאר סיכוי אבל למעשה גם במכבי יודעים שהסיפור גמור.

צמרת ליגת העל
צמרת

בני סכנין-הפועל באר שבע 3-1

אפשר לשלוח זרי ברכים או איגרות ברכה, הפועל באר שבע תהיה אלופת המדינה עונה שנייה ברציפות. באר שבע משחזרת בשלמות את ההיסטוריה ואחרי 40 שנה הקבוצה תזכה באליפות שנתיים ברציפות. מדהים. הקבוצה של ברק בכר עברה את אחד המכשולים הגדולים בפלייאוף אחרי הניצחון הגדול בדוחא 1-3 ניצחון ליגה שמיני ברציפות ונראה שכבר אי אפשר לעצור את הדהירה של האלופה שאחרי משבר- משברון, חזרה לכושר מצוין בתזמון הכי טוב עבורה.

שחקני באר שבע חוגגים. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של הפועל באר שבע
שחקני באר שבע חוגגים. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של הפועל באר שבע

סכנין עלתה ליתרון דקה לפני המחצית משער של אבידור, אבל מי עם לא ברדה החזיר את באר שבע למשחק וכבש שנייה לפני המחצית. במחצית השנייה באר שבע הוכיחה למה היא בלתי ניתנת לעצירה. וואקמה אחרי בישול ענק של בוזגלו כבש שתי דקות במחצית השנייה ושחקנה של סכנין לשעבר מהראן ראדי כבד בדקה ה-55 שער מרהיב וסגר ניצחון גדול של 1-3.

ויתרו על טקס הוקרה לניצולי השואה

במנהלת הליגה העדיפו להימנע מפגיעה אפשרית בניצולי השואה וביטלו טקס שנערך בכל משחקי ליגת העל. בניגוד לכל המגרשים שנערכו משחקים בליגת העל בשבת, לא נערך לפני המשחק טקס להוקרת ניצולי השואה. במנהלת הליגה הסבירו בהודעה שהוציאו: "מתוך רצון להימנע מפגיעה אפשרית ברגשות המעורבים בטקס ולאחר התייעצות עם הנהלת בני סכנין והנהלת עמותת אביב, הוחלט כי כחלופה לעליית השחקנים עם האלמנטים הקשורים לטקס, כל המידע הקשור בפעילות ובדרכי התרומה לעמותת אביב יוקרן על גבי השילוט האלקטרוני".

בית״ר ירושלים-מכבי תל אביב 1-1

יכול להיות שמכבי תל אביב איבדה את הסיכוי שנשאר לה לאליפות בדקה ה-23 בטדי. כבר אחרי 14 דקות העלה טל בן חיים החלוץ את מכבי תל אביב ליתרון, ביציעים של אוהדי מכבי חגגו בשירה נגד באר שבע שהיתה בפיגור בדוחא, אבל בן חיים נפצע בדקה ה-23 הוחלף ומאז מכבי נעלמה מהמשחק.

טל בן חיים יורד לחדר ההלבשה. צילום: משה בוקר, ערוץ 20
טל בן חיים יורד לחדר ההלבשה. צילום: משה בוקר, ערוץ 20

בדקה ה-41 עידן ורד איזן את התוצאה עם שער מרהיב וחילק בין הקבוצות את הנקודות ובעיקר סידר לבאר שבע חגיגה כל הדרך מסכנין לדרום.

 

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא