היום (ה׳), ביקר מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים, אלוף מוטי ברוך את סגן-אלוף אביחי מור יוסף, מפקד בקורס מפקדי פלוגות וגדודים שנפצע באורח קשה אמש (ד') כתוצאה מירי במהלך אימון צבאי בקורס, בבית החולים ״סורוקה״. אל הביקור הצטרף אלוף-משנה שי סימן טוב.

האלוף דרש לשלומו של אביחי והם שוחחו על האירוע שארע אמש. סגן-אלוף אביחי מור יוסף אמר בשיחתו עם האלוף מוטי ברוך שהוא מתאושש ומתחזק מפציעתו, ושדאגתם של משפחתו, מפקדיו, עמיתיו ופקודיו מחזקת אותו מאוד. סגן-אלוף אביחי הוסיף כי הוא מקווה שיוכל לחזור לאימונים בהקדם.

מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים, אלוף מוטי ברוך אמר בשיחתו עם סגן-אלוף אביחי מור יוסף שהוא שמח לראות שמצבו משתפר. האלוף אמר שהאירוע יתוחקר ושנפיק את הלקחים על מנת לפעול ולמגר תאונות אימונים נוספות בעתיד, והוסיף: "אנחנו פה איתך, לאורך כל הדרך".

מפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי, אלוף-משנה שי סימן טוב שנפצע במהלך מבצע "צוק איתן" ונכח בביקור עודד את סגן-אלוף אביחי וסיפר לו שבמיטת המטופל בה שוכב, הוא שכב לפני כשש שנים כשנפצע. מדבריו: "הגעתי היום כדי להראות לך, שעל אף כל משבר, יחד, באמצעות המשפחה, המפקדים והפקודים, אפשר וניתן למצוא את הכוחות להשתקם ולחזור לתרום ולהיתרם למען ביטחון מדינת ישראל״.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.