היום (רביעי) הגישה המשטרה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד מחמוד נסראוי, גבר בן 24 מהיישוב מג'דל כרום, בגין ירי לעבר אדם בפתח ביתו ופציעתו באורח בינוני.

בתום חקירה של המשטרה שהתנהלה במשך שלושה שבועות  הגישה פרקליטות מחוז חיפה לבימ"ש מחוזי בחיפה, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד החשוד בגין ירי לעבר אדם בפתח ביתו ופציעתו באורח בינוני.

לפני כשלושה שבועות לפנות בוקר, התקבל דיווח במשטרה אודות ירי שבוצע בפתח ביתו של אדם מהיישוב מג'דל כרום. הוא נפצע באורח בינוני ופונה למרכז הרפואי לגליל המערבי בנהריה.

מיד עם קבלת הדיווח הוזנקו לזירת האירוע כוחות משטרה רבים, אשר החלו בסריקות לאיתור החשודים ואיסוף ממצאים בזירת האירוע.

חקירת האירוע הוטלה על צוות חקירה מיוחד, אשר החל מיד בפעולות חקירה אינטנסיביות. תוך פחות מ-24 נעצר הנאשם והועבר לחקירה. בהתאם להתפתחויות בחקירה הוארך מעצרו של הנאשם מעת לעת על ידי בית המשפט עד להגשת כתב אישום כנגדו היום.

מכתב האישום עולה, כי בין הנאשם למתלונן שרר בתקופה שקדמה לאירוע הירי סכסוך על רקע משפחתי. בשעת לילה מאחרת בסמוך לשעה 4:00 הגיע הנאשם יחד עם אדם אחר שזהותו אינה ידועה אל בית המתלונן, שהינו קרוב משפחתו של הנאשם במג'דל כרום, כאשר שניהם רעולי פנים וכאשר הנאשם מצויד באקדח.

הנאשם עלה במדרגות לדלת ביתו של המתלונן ודפק על הדלת בעוד האחר המתין בסמוך לבית. המתלונן פתח את דלת הבית ומשהבחין בנאשם, משך את כיסוי הפנים מפניו כלפי מטה ואז ירה הנאשם לעבר רגליו של המתלונן. כתוצאה מהירי נפצע המתלונן באורח בינוני.

מן המשטרה נמסר כי: "משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות ותמשיך לפעול למעצרם והבאתם לדין של אותם עבריינים הפוגעים בשגרת החיים הנורמטיבי".
אורן רפאל

אורן רפאל

כתב אקטואליה ומנהל רשתות חברתיות. orenre@gmail.com
אורן רפאל