ג'ף בזוס, המייסד של ענקית המסחר המקוון 'אמזון' והאיש העשיר בעולם, הודיע היום (רביעי) בחשבון הטוויטר שלו כי הוא ואשתו מקנזי מתגרשים – אחרי 25 שנות נישואין ו-4 ילדים.

 

בהודעתו צייץ בזוס: "אנחנו רוצים להודיע על התפתחות בחיינו. כפי שהמשפחה והחברים הקרובים יודעים, אחרי תקופה ארוכה של בחינת אהבתנו וניסיון פרידה, החלטנו להתגרש ולהמשיך את חיינו בנפרד כחברים. אנחנו מרגישים בני מזל שמצאנו זו את זה ומוקירים תודה על כל אחת מהשנים שבהן היינו נשואים".

בזוס המשיך וכתב: "אם היינו יודעים שניפרד אחרי 25 שנה, היינו חוזרים שוב על הכל. היו לנו חיים משותפים נהדרים כזוג נשוי, ויש לפנינו גם עתיד נהדר כהורים, חברים, שותפים במיזמים בפרויקטים, וכאנשים יחידים שמחפשים מיזמים והרפתקאות. ההגדרה אולי תהיה שונה, אבל אנחנו נישאר משפחה וחברים קרובים".

 

התגובות לציוץ היו רבות וחמות. רבים שיבחו אותו על הציוץ המכבד וציינו כי "הגירושים שלכם נשמעים טוב יותר מחיים של הרבה אנשים נשואים".

על פי דירוג 'פורבס', בזוס הוא האדם העשיר בעולם, עם הון אישי הנאמד ב-152 מיליארד דולר. בזוס הוא הבעלים של ענקית המסחר המקוון 'אמזון', הסטארט-אפ 'בלו אוריג'ין' (Blue Origin) שמטרתו המוצהרת הינה לשגר בני אדם לחלל וכן של עיתון ה'וושינגטון פוסט', אותו רכש ב-2013 בתמורה ל-250 מיליון דולר.

לינור בר-אל

לינור בר-אל