ביטחון אישי לנו, למשפחתנו ולנכסים שלנו הוא אחד הנושאים היקרים לנו מכל. אחת הדרכים שלנו לדאוג לכך, היא התקנת שער אלומיניום בחנייה שלנו. שער אלומיניום חשמלי בבתים פרטיים ובחניונים של בנייני דירות מגנים על הדיירים מפני גניבת רכבים, ואפילו פריצות לדירות עצמן. אין דבר נורא יותר מלהתעורר בוקר אחד ולגלות שאחד הנכסים החשובים ביותר שלנו נפגע, ואפילו נעלם.

היתרונות הגדולים של שער אלומיניום לחניה

שער אלומיניום חשמלי הינו נפוץ למדי כיום, ולא בכדי. רבים הבינו את היתרונות הרבים הטמונים בהתקנת שער אלומיניום בחנייה בביתם; השגת הפרטיות לה זקוקים דיירי הבית, הביטחון וכן – גם הייחודיות שבהצבת שער המעוצב למשעי על פי טעמו של הלקוח – כל אלו הם רק חלק מהיתרונות הנפלאים של האלומיניום. ואם זה לא מספיק, הנה עוד כמה:

  • מחיר לכל כיס האלומיניום כידוע הינו מתכת עמידה וחזקה, ולצד אלו – היא גם יחסית זולה. אתם צודקים, לרוב המחיר באמת יהיה שווה לאיכות, אך כשמדובר באלומיניום המקרה יוצא דופן. אכן מדובר במתכת זולה, אך גם עמידה וחזקה לאורך זמן.
  • פשוטה להתקנה בעלי מקצוע מעדיפים בדרך כלל לעבוד עם האלומיניום, מכיוון שמדובר במתכת לא כבדה. ניתן לעצב אותה בהתאם לטעמו של הלקוח, ואף התקנתה אינה אורכת זמן רב ואינה דורשת מאמץ כלל וכלל.
  • קורוזיה, החוצה התהליך המתרחש כשמתכת, חמצן ומים נפגשים נקרא קורוזיה. מדובר בתהליך הרסני המעוות מתכות והורס אותן. תופתעו לגלות כי התהליך הנורא אינו משפיע כלל על האלומיניום! כלומר, מוצרים שעשויים אלומיניום יחזיקו מעמד זמן רב יותר.
אמיר פרגולות
אמיר פרגולות

פותחים לכם שער לעיצוב מושלם!

אם בדיוק רכשתם את רכב החלומות שלכם ואתם חייבים לוודא שאתם היחידים שיש להם גישה אליו, אם הגעתם למסקנה שאתם חייבים לרענן מעט את העיצוב הכולל של הבית – דעו שערים חשמליים לחניה הינם בעלי ערך מוסף רב, הרבה מעבר להגנה ושמירה עלינו ועל מה שחשוב לנו; הם מעניקים לאורחינו מושג על אופי הבית, מעבירים את המסר שבעל הבית מנסה להעביר, וכל זה רק מקבלת הפנים שמחכה להם בכניסה לביתנו.

אין ספק שכאשר מדובר בביטחון האישי שלנו, וטעמנו האישי, חשוב לבחור בחברה שלא רק תדע להתאים לנו את השער המושלם, אלא גם תחזיק בניסיון רב שהופך את מוצריה ללא פחות ממעולים. המומחים של חברת אמיר פרגולות שמו להם למטרה להעניק ללקוחותיהם איכות מוצר, ושירות מקצועי מעל לכל. אנשי הצוות ישמחו לעמוד לרשותכם, להתאים ולהתקין עבורכם את שערים חשמליים בדרום, שיקבל אתכם בברכה בבואכם לביתכם.

 
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20