0:23 19/12/2017
דף הבית > חם ברשת > האזינו: ככה ייעשה לשוטר שנתן דו"ח וספג עצבים

האזינו: ככה ייעשה לשוטר שנתן דו"ח וספג עצבים

מה היה לאדם שקיבל דו"ח בבני ברק להגיד לשוטר שקנס אותו? האזינו לשיחה המפתיעה

חנוך, אדם חרדי שקיבל דו"ח על סך 500 ש"ח משוטר בשם גלעד ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק, החליט לחפש את מספר הטלפון של השוטר והפתיע אותו בשיחת טלפון יוצאת דופן. "שלום, גלעד? אפשר לדבר איתך מילה?", פתח חנוך את השיחה.

"קוראים לי חנוך. אני נפגשתי איתך השבוע ברחוב ז'בוטינסקי, כשנכנסתי לצומת שלא היתה פנויה, עם שברולט שחורה. אז נתת לי רפורט ויכול להיות שדיברתי אליך לא כך כך יפה. אז רציתי לבקש סליחה", הסביר.

השוטר עדיין לא הבין במה מדובר וחנוך המשיך: "יהודי עם זקן לבן, יכול להיות שדיברתי לא כל כך בדרך ארץ, אז אני מתנצל. פשוט הייתי עייף ועצבני ואחרי יום שלם של נסיעות, הייתי לא כל כך רגוע. אתה עשית את התפקיד שלך, ובאמת אין לי שום דבר נגדך, חס וחלילה".

"עשית את תפקידך". צילום ארכיון: פלאש 90
"עשית את תפקידך". צילום ארכיון: פלאש 90

 

למרות שהשוטר ההמום השיב ש"הכל בסדר" והודה לו על השיחה, התעקש חנוך להתנצל שוב ואמר: "אני בכל זאת מרגיש שלא דיברתי אליך מספיק יפה, אתה סך הכל עושה את התפקיד שלך ואין לי שום דבר נגדך ואני פשוט צריך להתנצל".

"אז שתהיה לך שבת שלום ותעשה רק דברים טובים", חתם.

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

עבד אל-רחמן סעיד קוקי וד"ר מרדכי קידר בעימות באל ג'זירה. צילום מסך

צפו: כך הסעיר ד"ר קידר את השייח' מאולפני אל ג'זירה

המזרחן ד"ר מרדכי קידר הוזמן לעימות נוקב ברשת הקטארית בשל התקוממות העולם הערבי נגד נאום ירושלים של טראמפ: "מי בכלל רוצה לדבר אתכם? האומה המוסלמית היא כישלון!"