המשטרה הגישה אמש (א') חמור לבית המשפט הצבאי בעופר נגד תושב דיס קדיס בגין אינוס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה של ילדה כבת 7. מעצרו הוארך בשבעה ימים.

על פי דיווח של 'חברת החדשות', גורם המעורה בפרטים סיפר כי לפחות שני חשודים נוספים טרם נעצרו. "הם אמרו לה 'מגיע לך' ושאם היא רוצה לצאת משם שלא תספר לנו. האמירות השפילו אותה", סיפרו לו ההורים. לדבריו, החשודים ככל הנראה מנעו מהילדה להימלט.

הבוקר פורסם כי החשודים לעגו לילדה ואף אחזו בידיה וברגליה כדי שלא תוכל להתנגד לאונס.

בעקבות כך, קרא עו"ד איתמר בן גביר  (עוצמה יהודית) להטיל גזר דין מוות על האנס. "בכנסת הקרובה אפעל לשינוי החוק ולגזר דין מוות למי שאונס ממניע לאומני. כמו שמחמירים בעבירות אחרות ממניע לאומני אין שום סיבה שאונס ממניע לאומני לא יגרור אחריו גזר דין מוות".

עוד הוסיף כי "ראש הממשלה חייב להורות מיידית לפשוט על הכפר ממנו יצאו חיות האדם שאנסו את הילדה ולהביא את הנאשמים לדין בכל מחיר. אי מעצרם בגלל אי אלו שיקולים 'הומניים' וכדומה הוא מתן היתר לביצוע פשעים נוספים כגון אלו".

האנס הפלסטיני הכיר אותה בבית הספר וגרר אותה לבית באזור

כתב האישום הוגש בתום חקירה מורכבת שניהלה המשטרה במהלך מספר חודשים. על פי הודעת המשטרה, הנאשם, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בניקיון ותחזוקה, הכיר את התלמידה וטיפח עימה קשר בכך שהיה מדבר איתה מעת לעת ונותן לה ממתקים.

באחד הימים הוא הוביל את הילדה לבית באזור תוך שהוא אוחז בידיה בכוח, גורם לנפילתה ואונס אותה בנסיבות מחמירות בעוזה בוכה וזועקת לעזרה. רק לאחר שסיים לבצע את זממו שחרר אותה לביתה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון 'חוננו' אשר מלווה את משפחתה של הילדה, אמר: "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלך האירוע נכחו אנשים נוספים שככל הנראה מדובר בעובדים פלסטינים אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא